💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа НР CF213A

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro Color - M251 | M276

Заправка у майстерні ціна, від
429 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1800
Маса тонера, який засипається , гр.:
40
Колір заправки:
Чип:
заміна
 

Колір червоний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1800
Вага тонера, г 40
Чіп заміна
Аналогічні моделі картриджів Canon 731M
Схожі моделі картриджів CB543A

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа НР CF213A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP CF213A: швидко, правильно та надійно

Заправка картриджа HP CF213A вважається успішною, якщо зношені або деформовані запчастини замінюються на нові. До того ж, важливу роль у цій справі відіграє якість тонера, адже при використанні поганого порошку з'являються дефекти.

На лівій та правій боковинках відкручуються гвинти (по 2 шт. на кожній). Кришки піддягаються та знімаються. Пристрій акуратно поділяється на дві половинки, кожна з яких розбирається окремо.

 

Блок з фотовалом

З корпусу виймається світлочутливий циліндр та вал первинного заряду. Далі, згідно з інструкцією з заправки картриджа HP CF213A, відкручується лезо, що чистить, прикріплене 2 гвинтами. Бункер, що відкрився, очищається сервісним пилососом, при цьому в чистоті зберігаються бічні ущільнювачі і смужка клею по периметру відсіку. Крім посадкових місць модулів забираються залишки старого мастила.

ВАЖЛИВО! Поверхня OPC-Drum витирається сухою, але безворсовою серветкою. Коротрон та ракель обробляються розчинником ULC.

 

Після ретельного очищення запчастин та вузлів, деталі повертаються на свої місця. Контактна вісь валу PCR або її посадкове гніздо змащується невеликою кількістю графітової пасти. Потім правильно встановлюється:

  • ракельне лезо;
  • ролик заряду;
  • фоторецепторний барабан.

Оскільки при першому запуску фотоциліндр може заклинити, поверхня його притрушується тальком. Така свого роду старт-пудра дає можливість модулю плавно ковзати по кромці леза очищення.

 

Відділення для тонера

Насамперед зліва знімається торцева кришка. Для цього з боківки видаляється один гвинт. Панель відділяється від корпусу, а разом із нею і дві шестерні. З протилежного боку на кріпленні валу теж відкручується гвинт. Тримач забирається і таким чином звільняється ролик перенесення зображення. Лезо підбирання відкручується і обережно витягується з блоку. Через зазор сервісним пилососом очищається бункер від старого тонера.

ВАЖЛИВО! Виконуючи схему заправки картриджа HP CF213A, також знімається ще одна бічна шторка з білим важелем. На ній відкручується гвинт, кришка з великим зусиллям піддягається, завдяки чому спайка в нижньому кутку зривається.

Дозувальне лезо обробляється спеціальним розчинником для електромеханічних виробів. Особливо ретельно вичищається край, оскільки він відповідає за рівномірний розподіл тонера. З девелопер-ролера сервісним пилососом видаляється шар порошку. Потім модуль протирається м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом.

 

Заправка картриджа HP CF213A та складання пристрою

Контейнер заповнюється якісним тонером через отвір бункера. У відсік засипається до 40 г порошку. Залишки, що розсипалися, забираються пилососом для дрібнодисперсних частинок. Після цього проводиться складання блоку:

  • встановлюється в корпус і прикручується лезо підбирання;
  • повертається на місце проявний вал;
  • вдягається та прикручується ліва кришка з важелем;
  • з протилежного боку прикріплюється утримувач.

ВАЖЛИВО! Перед тим, як заправити картридж НР 131А, контактні гнізда на панелі-кріплення ролика проявки змащуються невеликою кількістю струмопровідного складу.

На лівій стороні встановлюються в правильному порядку дві шестерні і закриваються кришкою, яка фіксується гвинтами. Обов'язково перевіряється датчик. Білий важіль на ньому натискається. При правильній роботі механізму знизу обов'язково з'явиться чорний язичок.

 
Тепер два блоки тонер-картриджу НР 121А з'єднуються, при цьому пружина та фіксатор білого кольору виставляються у свої позиції. На завершення одягається торцева кришка та фіксується парою гвинтів. Додатково прикріплюється захисна шторка фотобарабана та замінюється чіп. Для отримання плати на кріпленні зрізаються крайні опори, мікросхема витягується, а замість неї вставляється нова. Обов'язково проводиться тестовий друк.