💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа HP CF283X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M201 | MFP M125 | MFP M127 | M225

Заправка у майстерні ціна, від
249 грн
Заправка на виїзді ціна, від
299 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково перед ті після заправки. При заправці, відновленні, ремонті чи профілактиці картриджа - процедура безкоштовна. Якщо необхідна лише діагностика - дізнавайтесь вартість у диспечера чи свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні чи ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхадна лише профілактика чи заправка та профілактика - можлива додаткова плата 50-100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2200 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
120
Колір заправки:
Чип:
можна не замінювати, картридж буде працювати
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2200
Вага тонеру, г 120
Чіп не блокує
Схожі моделі картриджів HP CE285A

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF283X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP CF283X від і до

Незважаючи на те, що вбудована мікросхема не блокує роботу, кожна заправка картриджа HP CF283X зазвичай проводиться з її заміною. Завдяки цьому під час увімкнення система не вимагає замінити розхідник, що часто дратує користувачів.

На правій боківці відкручується гвинт біля білої втулки, шторка з пружиною обережно знімається. Потім на передній стороні відгинаються пружини. Пристрій поділяється на дві половинки за принципом шарніра.

 

Відділення фотобарабану

Насамперед витягується світлочутливий циліндр із посадкового гнізда. Його оболонка акуратно витягується із контактного металевого штифта. Відповідно до інструкції із заправки картриджа HP CF283X далі дістається ролик первинного заряду. Для вилучення леза, що чистить, на пластині відкручуються гвинти. Сервісним пилососом очищаються всі деталі, бункер відпрацювання, а також фетровий ущільнювач. Після цього розхідник збирається:

  • ракельне лезо прикручується;
  • сідло коротрона та контакт фоторецептора змащуються струмопровідною пастою;
  • встановлюється вал заряду;
  • повертається до гнізда фотобарабан.

ВАЖЛИВО! Чистяче лезо додатково протирається безворсовою серветкою, змоченою розчинником ULC. Особливо ретельно очищається його край.

Перед тим, як заправити картридж HP CF283X, поверхня OPC-Drum притрушується тальком. Модуль прокручується для рівномірного розподілу старт-пудри. Ця присипка дає можливість фотобарабану плавно ковзати по краю ракельного леза і не заклинити при старті.

 

Бункер заправки

Справа на боківці видаляється один гвинт. Після зняття кришки, забираються шестерні, але обов'язково запам'ятовується їхнє розташування. З протилежного боку відкручується торцева кришка. Виймається вал перенесення тонера разом із шестернею приводу та бушингами, цілісність яких перевіряється. За наявності пошкоджень деталі замінюються, інакше після такої заправки картриджа HP CF283X з'являться дефекти друку.

На лезі дозування відкручуються два гвинти, пластикові фіксатори утримуються. Пластина піддягається і обережно відокремлюється від корпусу, бо приклеєна. За тією самою схемою спеціальним пилососом для дрібнодисперсних частинок очищається тонерний відсік. Залишки порошку також забираються з ущільнювачів.

ПОРАДА! Проявочний ролик і дозуюче лезо добре протираються розчинником для електромеханічних виробів. З кромки пластини видаляються забруднення. Якщо лезо деформоване, замінюється.

 

Заправка картриджа HP CF283X та його складання

У відсік через відкритий зазор засипається висококласний тонер масою 110-150 г. У вихідне положення ставиться лезо дозування та фіксується гвинтами, які насаджуються на пластикові тримачі. До того ж, на цьому етапі надягається і загвинчується ліва боковинка. Після цього складання тонер-картриджу проводиться в такій послідовності:

  • ставиться в гніздо девелопер-роллер з бушингами та шестернею приводу;
  • втулка валу проявки змащується графітовим складом і надягається;
  • ставляться на місця шестерні;
  • закривається торцева кришка до засувки та прикручується.

ВАЖЛИВО! Валик перенесення зображення обертається користувачем, доки на його поверхні не утворюється рівний шар тонерного порошку.

 

На заключному етапі дві секції картриджа НР 83Х з'єднуються. Виступи розташовуються у відведених їм пазах. За допомогою викрутки вирівнюються пружини. Потім надягається остання торцева кришка, але для початку пружина в ній встановлюється в правильному положенні: один вусик заводиться в фіксатор, а інший розташовується на виступі. Як тільки кришка стане на місце, один кінець пружини скидається на корпус і панель прикручується.

З гнізда пінцетом виймається чіп, а потім вставляється новий. Наприкінці друкується пробна сторінка.