Як правильно заправити картридж Сanon

10.04.2017

Найчастіше завдання «Як заправити картридж для принтера Сanon?» з'являється незадовго після покупки лазерного пристрою. Це легко пояснити тим, що купуючи принтери деяких моделей Сanon і Hp, ви купуєте його з так званим «стартовим», тобто ознайомчим картриджем. Нерідко обмеженим є не тільки ресурс (зменшено кількість можливих копій), а й деякі деталі мають зменшений термін служби. Правильним рішенням, з точки зору виробників, для підтримки якісного друку, буде регулярне придбання оригінальних витратних матеріалів. Ознайомившись з розцінками, переважна більшість користувачів вибирають такий поширений і найбільш економний спосіб, як заправка лазерних картриджів Сanon. Правила зарядки картриджів різних виробників схожі, оскільки всі лазерні витратні матеріали мають схожу будову і однотипні принципи роботи. Це ж правило зберігається при необхідності заправити кольоровий картридж Сanon.

Зарядка включає діагностику, чистку, змащування, засипання тонера, монтаж і перевірку, шляхом роздруковування тестової сторінки. Слід зазначити, що є ряд факторів, які мають безпосередній вплив на процес зарядки, якість друку і формування бюджету на обслуговування друкувальних пристроїв. Розумний підхід до заправки принтерів Сanon передбачає:

  • Знання ресурсу картриджа, розуміння обсягів друку та типів документів (тексти, діаграми, картинки).
  • Підтримка оргтехніки в робочому стані, регулярна профілактика і ремонт в разі потреби. Ознайомлення і дотримання інструкцій виробника.
  • Відповідальний вибір обслуговуючої компанії з заправки
  • Звернення до уваги до захисних механізмів виробника, тобто наявність чіпа або перепрошивки.

На початкових етапах використання лазерної друкарської техніки знаходяться люди, які вважають, що зможуть з легкістю впоратися з таким завданням, як самостійно заправити картридж Сanon. Коли ж справа доходить до реалізації цієї ідеї, відсоток сміливців значно знижується. Виявляється, що вибір і пошук витратних матеріалів, відсутність необхідних інструментів, навичок і досвіду, а також ризики забруднення і ймовірність виведення з ладу пристрою не варті витраченого часу, а тим більше уявної економії. Краще спрямувати ентузіазм на моніторинг ринку обслуговування оргтехніки та визначитися з фахівцями, яким будете довіряти принтери і БФП. Київ ІТ Сервіс успішно працює з лазерною друкарською технікою Сanon більше 12 років. Ми ствердно відповідаємо на питання: «Чи можна заправити картридж Сanon?» і готові надавати професійну допомогу. Для консультації або оформлення замовлення заповнюйте спеціальну форму на сайті або телефонуйте.