malware adware removal

Я вказав в заявити точний час на коли приїхати майстру - чому Ваші оператори погоджують із замовником проміжок часу мінімум 3 години?

Запитання: Я вказав в заявити точний час на коли приїхати майстру - чому Ваші оператори погоджують із замовником проміжок часу мінімум 3 години?


Відповідь: Тому що зазвичай майстру необхідно виконати не тільки Ваше замовлення, а й замовлення інших наших клієнтів. Їх досить багато, тому побудувати маршрут так, щоб він точно пролягав через потрібну адресу в певний час заздалегідь неможливо. Але вихід є завжди - для цього й існують спеціальні тарифи. Такі термінові замовлення доручають спеціальному майстровіі, який резервується спеціально для таких замовлень - але його час коштує дорожче. Тому, якщо Ви робите замовлення за звичайним тарифом - він буде виконаний протягом дня. Більш точний час майстер погодить за пів години або годину перед приїздом. Якщо Вам обов'язково потрібно, щоб Ваше замовлення було виконано в першу чергу - узгодьте доплату за іншим тарифом з диспетчером.