Заправка картриджів гарантія або економія

14.07.2015

Xи потрібно взагалі заправляти картриджі? Які при цьому плюси і мінуси?


Заправляти картриджі або не заправляти , кожен користувач повинен визначити для себе самостійно виходячи з таких фактів:

  • Гарантія. При використанні заправлених, відновлених (регенерованих), ліцензійних та сумісних картриджів ми автоматично втрачаємо гарантію на друковане пристрій. Тому як, виробники друкарської і копіювальної техніки гарантують роботу своєї техніки, тільки при використанні оригінальних витратних матеріалів.
  • Вартість. Оригінальні витратні матеріали коштують дуже дорого. Наприклад, бюджетні моделі принтерів виробника Samsung коштують від 1800 до 3000 грн. Оригінальні ж картриджі для цих моделей коштують від 1000 до 1600 грн. Заправка цих картриджів коштує від 149 грн. * Різниця очевидна.

Заправка картриджів гарантія або економія  Якщо ж, Ви вирішили економити на витратних матеріалах, то неодмінно звертайтеся до нас. Наші фахівці заправлять картридж у зручний для Вас час з безкоштовним виїздом, при цьому у нас низькі ціни на заправку і високу якість друку заправлених картриджів.