Програма бонус картридж

ПРОГРАМА БОНУС-КАРТРИДЖ

Купуючи у нас, ви отримуєте не тільки відновлені оригінальні картриджі, які відпрацювали заводський тонер по більш ніж приємній ціні. Спеціально для наших покупців ми розробили унікальну ПРОГРАМУ БОНУС-КАРТРИДЖ, яка дає вам можливість економити на подальшому обслуговуванні придбаного картриджа або на покупку нового.

ПРОГРАМА БОНУС-КАРТРИДЖ передбачає такі умови:

  • Гарантована знижка - 5% на заправку або відновлення купленого у нас картриджа*. Знижка буде збільшена при заправці від 3 картриджів куплених у нас - 10%, від 5 штук - 15% і від 10 штук - 20%. Більше картриджів - більша економія!
  • Гарантована знижка від 5 до 30 грн на наступну покупку картриджа у нас, за умови, що здасте нам використаний картридж. Сума буде залежати від моделі та стану картриджа, який обміняєте на знижку.
  • Здаючи нам використаний лазерний картридж, ви отримаєте гроші. Сума буде встановлюватися індивідуально, залежно від моделі та стану картриджа. Просто здавайте нам картриджі і отримуйте гроші!

Слід зазначити, що відновленням картриджів займаються професійні майстри з багаторічним досвідом в обслуговуванні лазерної друкарської техніки, де використовують тільки якісні витратні матеріали. Беручи участь в ПРОГРАМІ БОНУС-КАРТРИДЖ, наші клієнти завжди залишаються у виграші!

*Увага! Обов'язковою умовою для отримання знижки на покупку, заправку або відновлення картриджа, є збереження гарантійних наклейок та пакування.