Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Програма бонус картридж

ПРОГРАМА БОНУС-КАРТРИДЖ

Купуючи у нас, ви отримуєте не тільки відновлені оригінальні картриджі, які відпрацювали заводський тонер по більш ніж приємній ціні. Спеціально для наших покупців ми розробили унікальну ПРОГРАМУ БОНУС-КАРТРИДЖ, яка дає вам можливість економити на подальшому обслуговуванні придбаного картриджа або на покупку нового.

ПРОГРАМА БОНУС-КАРТРИДЖ передбачає такі умови:

  • Гарантована знижка - 5% на заправку або відновлення купленого у нас картриджа*. Знижка буде збільшена при заправці від 3 картриджів куплених у нас - 10%, від 5 штук - 15% і від 10 штук - 20%. Більше картриджів - більша економія!
  • Гарантована знижка від 5 до 30 грн на наступну покупку картриджа у нас, за умови, що здасте нам використаний картридж. Сума буде залежати від моделі та стану картриджа, який обміняєте на знижку.
  • Здаючи нам використаний лазерний картридж, ви отримаєте гроші. Сума буде встановлюватися індивідуально, залежно від моделі та стану картриджа. Просто здавайте нам картриджі та отримуйте гроші!

Слід зазначити, що відновленням картриджів займаються професійні майстри з багаторічним досвідом в обслуговуванні лазерної друкарської техніки, де використовують тільки якісні витратні матеріали. Беручи участь в ПРОГРАМІ БОНУС-КАРТРИДЖ, наші клієнти завжди залишаються у виграші!

*Увага! Обов'язковою умовою для отримання знижки на покупку, заправку або відновлення картриджа, є збереження гарантійних наклейок та пакування.