Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Заправка картриджів терміново

Ніщо так не засмучує офісного співробітника, як закінчується тонер під час друку важливих документів. Розв'язати проблему допоможе унікальна послуга заправка картриджів терміново. Наша компанія «Київ ІТ Сервіс» пропонує швидко і якісно зарядити розхідник висококласним тонером в зручному для вас місці. Майстер приїде до вас в офіс або додому протягом 1-3 годин. Всього 10-20 хвилин і лазерний принтер знову «на ходу», готовий до використання.

Що містить послуга заправка картриджів терміново?

Термінова заправка картриджів

Виробники настійно рекомендують купувати новий картридж, коли ресурс розхідника закінчується. Такий варіант вам обійдеться майже в 10 разів дорожче і займе декілька днів, а то і тижнів. Тому ми пропонуємо вам заощадити як гроші, так і час. Професіоналізм наших майстрів дозволяє їм:

  • оперативно розбирати будь-якої складності пристрої;
  • старанно очищати основні частини / деталі;
  • заправляти тонерний бункер необхідним обсягом тонера.

Вартість наших послуг в порівнянні з вартістю нового розхідника - в 10 разів дешевше, проте термінова заправка може вимагати додаткової оплати. Розрахунок в нашій компанії проводиться різними способами: як готівкою, за безготівковим розрахунком, так і картою. Можливий також варіант оплати частинами. До того ж виконуючи заправку картриджів терміново, наші фахівці:

  • проводять ретельну діагностику пристрою;
  • грамотно підбирають марку тонера (від перевірених брендів);
  • використовують професійні інструменти та запчастини (якщо потрібна заміна деталей);
  • виконують пробний друк.

Наш майстер виїжджає на виклик протягом декількох годин, що дозволить вам продовжити свою роботу після невеликої паузи. Виїзд майстра - безплатна послуга. Вам варто лише заповнити форму або зателефонувати за одним із зазначених вище номерів телефону. Оскільки за домовленістю ми працюємо у вихідні та святкові дні, то ваші форс-мажорні обставини стануть нашими.

Приховані небезпеки самостійної зарядки розхідника

Багаторічний досвід і постійне підвищення кваліфікації дозволяють нашим співробітникам працювати як з новими, так і застарілими моделями. Вони успішно обслуговують такі популярні бренди, як:

Послуга - термінова заправка картриджів

При цьому не має значення ступінь зносу розхідника і його конструктивні особливості. Все ж деякі вважають, що зможуть самостійно виконати заправку картриджа. Звичайно, при певній підготовці це цілком можливо, особливо коли це потрібно зробити швидко. Проте, як показує практика, після цього більшість користувачів стикаються з серйозними проблемами:

У таких випадках важливо пам'ятати, що багато моделей картриджів мають складну будову. Матеріали оснащені різними кріпильними механізмами: пайками, штифтами, пружинами та шестерними блоками. Без належної підготовки ви ризикуєте порушити основні вузли, а це негативно позначиться на роботі принтера або якості друку.

Заощадивши на цю послугу 150-250 грн, Вам в результаті доведеться витратити кілька сотень або тисяч гривень на покупку нового пристрою. Тому краще не експериментуйте, особливо, якщо не впевнені у своїх силах, а замовляйте заправку картриджів терміново в нашій компанії «Київ ІТ Сервіс». Довірте свою техніку професіоналам!

captcha