malware adware removal
 

Замовити послугу

Не перезванивайте, жду мастера.
ЗАМОВИТИ

5 ПРИЧИН ЧОМУ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З КИЇВ ІТ СЕРВІС

Ціни на заправку в Києві від 99 грн *
Виїзд майстра безкоштовний
Заправка день у день
Працюємо у вихідні
Виконуємо заявки день у день

Акції

Осінній цінопад
Знижка на заправку картриджів від 5 до 20% за укційним флаєром
 
Сенсаційна акція - проводь літо з Київ ІТ Сервіс
Найнижча ціна на заправку картриджів в період з 15.05.2019 по 15.09.2019 року в майстерні та на виїзді!
 
Заправляй більше - плати менше
Заощаджуй на заправці кожного картриджа
 

ЧАВО


 

ПРО НАС

Сучасні, зручні і багатофункціональні принтери сьогодні можна зустріти не лише в великих офісах великих фірм, а й в багатьох домах. Вони використовуються для друку рефератів, докладів, заяв, рецептів чи фотографій. Принтер, як і будь-який інший пристрій, може зламатись, а витратні матеріали для його повноцінного використання потрібні майже постійно. Наша компания «Київ ІТ Сервис» готова в будь-який момент здійснити заправку принтера будь-якої модифікації. З нами вам не варто довго збирати гроші та очікувати майстра. Ми надаємо послуги заправки принтерів в Києві за найбільш оптимальними, доступними і привабливими цінами, а всі роботи виконуємо максимально швидко з бездоганною якістю.

Нам подобається Вам допомагати!

У сфері надання послуг з заправки лазерних принтерів, пристроїв БФП та обслуговування оргтехніки аналогічної модификації, наша компанія «Київ ІТ Сервіс» працює вже багато років. Це - основне спрямування нашої діяльності, що дозволяє приділяти весь час та зусилля збільшенню якості обслуговування своїх клиентів і максимально можливому скороченню термінів виконання роботи. Основними перевагами роботи з нами є:

 • найбільш доступні ціни в Києві на заправку принтерів;

 • виклик нашого майстра для огляду здійснюється безкоштовно;

 • заправка принтера здійснюється протягом дня - ми це гарантуємо, як і те, що заправлений він буде на 100%;

 • навіть у вихідний день ви можете зателефонувати нам і протягом кількох годин знову почати використовувати ваш принтер.

Процес заправки картриджа включає весь комплекс робіт, пов'язаний з цією процедурою: проведення діагностики картриджа, поіна його очистка від залишків тонера і накопиченого пилу, повна заправка контейнеру, кінцева перевірка друку і його якості..

Наші співробітники постійно слудкують за виходом нової оргтехніки на ринку, тож до нас ви можете звернутись навіть з приводу заправки чи перепрошивки останніх моделей принтерів.

Якщо вам необхідна швидка, якісна і професійна заправка принтера за доступною ціною - телефонуйте нам саме зараз!

Додаткові послуги компанії «Київ ІТ Сервіс»

Ми не лише спеціалізуємось на заправці принтерів будь-якої складності, а і надаємо ряд додаткових послуг за доступними, привабливими цінами:

 • кваліфіковані консультації з будь-яких питань, що стосуються роботи та обслуговування оргтехніки;

 • якісний, швидкий, кваліфікований ремонт принтерів;

 • послуги з перепрошивки принетра, що часто дозволяє повернути пристрій до повноцінної роботи з мінімальнимми затратами;

 • реалізація чипів для принтерів будь-якої модифікації, будь-якого виробника;

 • послуги з перепрошивки смарт-карт і чипів;

 • купівля вже використаних або б/у картриджів.

Комплексне обслуговування оргтехніки

Окрім всього вищезазначеного, ми здійснюємо і обслуговування оргтехніки. Ви можете звернутися до нас і з приводу проведення одноразових робіт та укласти договір щодо постійного обслуговування. Під час усунення будь-яких несправностей ми використовуємо запасні частини лише перевірених, надійних виробників, чим і підкріплюється гарантія якості робіт, яку ми надаємо. Кожний співробітник нашої компанії, який здійснює технічне обслуговування оргтехніки, володіє не лише знаннями, необхідними для обслуговування і ремонту, а й досвідом, включаючи вирішення навіть надважких завдань.

Для кожного клієнта ми намагаємося стати надійним партнером, на якого завжди можна розраховувати, і який допоможе вирішити проблеми, які можуть виникнути, максимально швидко з мінімальними затратами. Ми докладаємо максимум зусиль до того, щоб ваша співпраця з нами була зручною, комфортною і приємною.

Ми завжди вам запропонуємо:

 1. привабливі, доступні ціни на заправку принтерів і обслуговування оргтехніки;

 2. зручне, швидке оформлення заявки на веб-ресурсі нашої компанії kiev-itservice.com.ua;

 3. безкоштовний виїзд майстра до вас додому чи в офіс кваліфікованого, досвідченого майстра з заправки картриджів;

 4. повну заправку контейнеру картриджа протягом дня;

 5. кваліфіковані консультації і відповіді на будь-які питання;

 6. систему знижок і постійні акції;

 7. можливість сплачувати за виконану роботу будь-яким способом, в тому числі і у кредит.

Ми даруємо друге життя принтерам та оргтехніці!

 

У НАС ВИ ОТРИМАЄТЕ НАЙГОЛОВНІШЕ

 

ЕКОНОМІЮ ШВИДКІСТЬ ЯКІСТЬ

 

ОСТАННІ НОВИНИ

26.09.2019 Принтер погано затоплює папір Причини і вирішення проблеми захоплення паперу принтером. Чи можна усунути самостійно і коли треба звертатися до фахівця? 
23.04.2019 Профілактика принтера. Чи впливає на термін служби і якість роботи апарату? Всім відомо, що будь-який електроприлад потребує систематичного обслуговування, але далеко не всі виконують цю вимогу. Які можуть бути наслідки такого ставлення до техніки?
Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників" висловлює подяку. Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників" Віце-президент
Вельмишановне керівництво та співробітники компанії Київ ІТ Сервіс. ПП "Українські торгівельні системи" Директор