💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Ціна заправка картриджу в Києві

 

Експрес прайс

Для перегляду повного прайсу та ціни на заправку картриджа конкретної моделі, натиснить кнопку з назвою бренду

Назва послуги Ціна, грн:
Виїзд майстра на заправку (за умови замовлення платних послуг) безкоштовно
Виїзд майстра (подивитися, діагностувати, оцінити) від 200
Терміновий виїзд майстра протягом 1-2 годин (незалежно від виду робіт) від 300
Заправка монохромного лазерного картриджа від 249
Заправка кольорового лазерного картриджа від 439
Заміна однієї деталі картриджа від 250
Заміна двох деталей картриджа від 230
Заміна трьох і більше деталей картриджа від 200
Чистка картриджа/принтера від 150/200
Ремонт картриджа лазерного принтера від 150
Технічне обслуговування лазерного принтера та БФП від 400
Діагностика принтера та БФП від 299
Діагностика принтера та БФП, з ремонтом безкоштовно

Формування ціни на заправку картриджа

Тарифна сітка - новий підхід до цін на заправку картриджів, гнучка цінова політика - зручно, вигідно, недорого. Робіть замовлення і переконаєтеся в цьому особисто. Для наших клієнтів ми розробили гнучку і вигідну ціну на заправку картриджів   популярних і найбільш поширених моделей принтерів в Києві. Як ви вже знаєте, у нас вартість заправки картриджа становить від   249   грн. При цьому, виїзд нашого майстра   БЕЗКОШТОВНИЙ. 

Ми вирішили відійти від сформованих стандартів, де потрібно витратити певну кількість часу на пошуки потрібної моделі картриджа в прайсі, який складається з близько тисячі позицій, і розробили оптимальну тарифну сітку, де на   кінцеву вартість впливає сукупність всіх нижче перерахованих факторів:

 • модель картриджа та його стан
 • кількість картриджів
 • кількість і частота звернень
 • розташування замовника
 • терміновість

Які фактори також впливають на вартість заправки картриджа

1. Картриджів величезна кількість - тисячі, і з кожним роком з появою нових друкуючих пристроїв їх кількість зростає. У кожного картриджа є свої особливості і щось споріднене. Навіть кілька картриджів однієї і тієї ж моделі відрізняються один від одного кількістю заправок і відновлень.

2. Стан картриджа має пряме відношення і до якості друку. Всі ми різні і по різному ставимося до речей. ;) Наприклад, ні для кого не секрет, що якщо "потрусити" картридж, коли він закінчився, можна з нього "витрусити" певну кількість копій. Це дійсно так. Але багато хто, не знаючи, що у картриджі існує відпрацювання, трясуть картридж так інтенсивно, що разом із залишками тонера в бункері витрушують і все сміття з відпрацьованим тонером. При цьому згодом дивуючись, чому він весь брудний і з нього "сиплеться".

3. Можна заправити один картридж для вашого домашнього друкувального пристрою, а можна і понад десять у великій компанії, у якої на балансі 3-4 і більше принтерів, до кожного з яких є по кілька запасних картриджів.

4. Всі ми маємо різну потребу у друці, скажімо, на місяць. Відповідно заправляти картриджі ми будемо з різною частотою за цей проміжок часу, плюс можна звертатися з заправки картриджів в різні кампанії (благо, є з чого вибирати), або кілька разів в одну, потім в іншу, потім знову в першу, третю і т.д.

5. Ми знаходимося в різних районах. А оскільки ви знаходитесь на різній віддаленості від місцезнаходження майстра, то в таких ситуаціях враховуються витрати на проїзд. Зауважте, на проїзд, а не за виклик або виїзд. Це безкоштовно. Ми своє слово тримаємо.

6. Бувають ситуації коли необхідно терміново щось надрукувати, наприклад здавати звіт або диплом, реферат і т.д. (бухгалтери та студенти прекрасно знають про що йде мова), але як завжди, в самий невідповідний момент закінчився картридж. І тут Ви телефонуєте до нас, і в наш розмірений робочий день, де все розписано, вносите свої зміни.

Додаткові послуги:

 • замовлення на заправку або доставку на точний час або проміжок часу менше 3-х годин - від 150 грн (залежить від дорожньої ситуації на час (період) замовлення)
 • замовлення на заправку або доставку на час до 9:00 або після 19:00 - від 150 грн
 • замовлення на заправку або доставку у вихідний або святковий день - від 100 грн (при заправці від 1 до 3 шт. за 1 шт.)
 • термінова заправка або доставка протягом 1 години з моменту замовлення - від 130 грн   (залежить від поточного завантаження і   дорожньої ситуації)
 • деякі рідкісні та ексклюзивні моделі принтерів, а також деякі моделі картриджів, які мають певну конструктивну особливість, моделі в яких присутній захист від заправки (чіп) - за домовленістю
 • замовлення на поставку чи заправку картриджів за межі Києва - за домовленістю
 • замовлення на поставку або заправку картриджів в місця куди важко під'їхати, або далеко від громадського транспорту (більш як 2 км) - від 100 грн
 • замовлення на поставку і заправку картриджів, де немає можливості припаркувати автомобіль, або парковка платна - вартість паркування

Непорозуміння 

 • ви відмовляєтеся заправляти картридж, або вже заправили, або   скасувати заявку, якщо майстер вже приїхав - 150 грн.
 • приміщення, або споруди, де погана освітленість, опалювальні, непровітрювані, приміщення що мають специфічні запахи, немає можливості організувати прийнятне робоче місце, неадекватні або хворі оточуючі, агресивні домашні або службові тварини, немає можливості помити руки - на розсуд майстра заправника, аж до відмови від проведення робіт з відшкодуванням витрат на проїзд та витраченого часу.
captcha