💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Консультації

Консультації

Шановні відвідувачі! Ви завжди можете довіряти нашим фахівцям, вони поглинуть у ваше запитання чи проблему і допоможуть знайти оптимальне рішення або вихід із ситуації. Ми проводимо консультації наших існуючих і потенційних клієнтів через телефон, e-mail, особисто (будь-який майстер із задоволенням допоможе розібратися в тому чи іншому питанні), через форму зворотнього зв'язку на сайті. Наші консультації безкоштовні, ми не беремо за це гроші - ми продаємо послуги та витратні матеріали.

Допомога у виборі принтера або БФП

Якщо Ви далекі від ІТ сфери та Вам важко розібратися в тому розмаїтті принтерів, картриджів і чіпів, ми допоможемо вибрати оптимальну модель принтера, яка буде відповідати всім тим вимогами, завданням, які на них покладаються. Будуть враховані всі побажання, а також взяте до уваги подальше обслуговування і заправка картриджів з урахуванням середньомісячного навантаження, обсягу і наповнення на аркуші.

Що робити з картриджем?

Не знаєте чи потрібно заправляти або відновлювати картридж? Ви завжди можете відправити нам скан-копію надрукованої сторінки, або майстер на місці продіагностує стан картриджа і визначить подальші дії.

Перепрошити або замінити чіп у картриджі?

Ви вперше чуєте, або неповністю розібралися навіщо потрібна перепрошивка принтера або чіпа? Ми разом з Вами в цьому розберемося і знайдемо оптимальний варіант вирішення проблеми.

Звернувшись до нас ви отримаєте вичерпну інформацію чи пораду з того чи іншого питання.

 

captcha