Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 через карантин тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Відновлення картриджів

Перед користувачами друкувальних пристроїв завжди стоїть вибір: купувати або заправляти картриджі? Переважна більшість обирають заправити картридж, а не витрачати кошти на нові, керуючись очевидною економічною вигодою.

Звертаючись в сервісний центр або запрошуючи фахівця з виїздом багато хто вперше чує про відновлення або регенерацію картриджа. Далеко не всі розуміють, що це означає і навіщо треба.

Що таке "відновлення картриджа"?

Відновлення картриджівСпершу давайте визначмося з поняттями. Відновлення (регенерація) має на увазі заміну деталей, очищення і заправку картриджа. Часто корпус картриджа може витримати багато заправок, до того моменту як стає непридатним для використання. Окрім тонера і самого корпусу в картриджі є декілька важливих вузлів і деталей. Найчастіше при відновленні потрібна заміна фотобарабана. Проте і такі деталі як: магнітний вал, дозуюче лезо, вал первинного заряду і ракель (лезо очищення) вимагають періодичної заміни у зв’язку зі зносом або механічними ушкодженнями. Інакше при друці проявлятимуться різні дефекти друку (задвоения, пропуски, смуги та так далі). Саме поява такого роду проблем при друці та є сигналом для фахівця, що свідчить про необхідність відновити картридж.

Як відбувається відновлення картриджів

Відновлення картриджа здійснюється у декілька етапів:

  1. Друк тестового листа та огляд зовнішнього стану;
  2. Повний розбір і очищення;
  3. Заміна пошкоджених або зношених деталей;
  4. Складання і заправка;
  5. Тестування відновленого картриджа.

Крім істотної економії коштів слід зазначити, що відновлення картриджів позитивно впливає на екологію. Для виготовлення одного картриджу з лазерним типом друку потрібні більше ніж три літрів нафти та це, не рахуючи інших ресурсів і витрат на виробництво. Багаторазове використання і відновлення картриджів знижує кількість небезпечних викидів від пластмаси та тонерного порошку в довкілля.