💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Про нас

Чому вам необхідні наші послуги?

Заправка картриджів в Києві від Київ ІТ СервісДрукуюча техніка відкриває перед підприємствами та компаніями великі можливості до тих пір, поки в витратних матеріалах є тонер. Якщо він у вас закінчився, з радістю допоможемо вам вирішити цю проблему. Ми швидко і якісно заряджаємо витратні матеріали самих різних модифікацій і брендів. Якщо ви дотепер не знаєте, куди звернутися за допомогою, тоді ми йдемо до вас.

Деякі факти про нас

Наш сервісний центр успішно працює в столиці України з 2002 року. Близько 20 років кропіткої праці у сфері обслуговування і ремонту оргтехніки дозволили нам набути безцінного досвіду і завоювати довіру клієнтів. Причиною такого успіху є те, що наші майстри:

 • мають високу кваліфікацію;
 • величезний досвід і тривалий стаж в даній ніші сервісу;
 • розбирають і заправляють картриджі з прецизійної точністю;
 • відповідально ставляться до виконання кожного завдання.

Якщо ви ще не знайомі з нашими майстрами, то зробіть це прямо зараз. На рахунку нашої фірми понад 200 000 замовлень і сотні тисяч задоволених клієнтів. Кожен з них знає, що ми обробляємо заявки протягом 15-20 хвилин після надходження, і готові відразу ж приступити до роботи. Сервіс-інженер відправляється на завдання протягом 2-3 годин, якщо потрібно приїзд фахівця додому або в офіс. При необхідності він користується автомобілем, що скорочує час на дорогу, а значить, і на очікування. Для великих компаній послуга виїзду майстра на місце дуже актуальна, адже за один візит він може обслужити відразу всі пристрої. До того ж у нас є кілька майстерень як на правому, так і на лівому березі Києва. Завдяки цьому заправка картриджів поруч стала справжньою знахідкою для наших клієнтів. Однак, попри таку мобільність і оперативність, ставку у своїй роботі ми завжди робимо на якість.

Як відбувається процес заправки?

В обов'язки наших майстрів входить не тільки зарядка самого розхідника, але і ретельне очищення всіх вузлів і деталей пристрою. Перш ніж заправити картридж, наш сервіс-інженер виконує:

 • повну діагностику;
 • дбайливе розбирання;
 • очистку тонерного бункера і відсіку відпрацювання;
 • заміну зношених деталей і чіпів;
 • точну збірку.

Більш того, в процесі обробки замовлення грамотно підбирається марка тонера для окремо взятої моделі. У бункер засипається тільки та кількість порошку, яка передбачено виробником, так звана 100% - на заправка. Всі контактні місця змащуються струмопровідним мастилом, а для плавного ковзання фотобарабана його поверхню припудрюється старт-пудрою. В кінці обов'язково проводиться друк пробної сторінки, адже наш майстер повинен надати клієнту результат виконаної роботи. Чіткий відбиток без дефектів служить гарантією правильно виконаного завдання.

Що ви отримаєте, співпрацюючи з нами?

Заправляємо лазерні картриджі в Ірпені, Бучі, Вишневому та інших містах Київської областіЛазерні принтери та тонер-картриджі є дуже дорогою продукцією, тому довіряти їх обслуговування першому зустрічному було б помилкою. В руках майстрів-аматорів офісна техніка перетворюється в мотлох. Однак сервіс-інженери нашої компанії відрізняються професіоналізмом і обізнаністю у сфері ІТ-технологій. Вони завжди тримають руку на пульсі всіх змін і ноу-хау в цьому сегменті. Тому, співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

 1. Гнучкість. Ми запропонуємо вам декілька варіантів вирішення проблеми. Якщо буде потрібно, то за попередньою домовленістю приїдемо до вас у вихідний або свято. У нас ви зможете розрахуватися кількома способами: готівковим, безготівковим, карткою або в кредит.
 2. Європейське обслуговування. На всі виконувані роботи ми надаємо гарантію. Для постійних клієнтів в нашому центрі завжди діють системи знижок, акцій і бонусів. Іноді ми проводимо розіграші призів. Оформити замовлення можна як по телефону, так і онлайн.
 3. Високий професіоналізм. Складність модифікації розхідника не має значення для наших майстрів. Завдяки грамотно проведеній діагностиці вони швидко визначають джерело поломки та відразу ж розробляють план дій. При цьому наші співробітники використовують тільки висококласні комплектуючі матеріали та тонери.
Оперативність і високий рівень кваліфікації вас здивують. Все ж секрет нашого швидкого реагування криється в наявності достатньої кількості запчастин і витратних матеріалів на нашому складі. Ми знаємо, що, коли у майстра все під рукою, робота кипить.

Чим ще ми будемо корисні для вас?

Крім заправки картриджів в Києві та передмісті, ми займаємося ремонтом і обслуговуванням оргтехніки. У стислі терміни ми вирішуємо різної складності проблеми, що виникають з принтерами. При необхідності наші фахівці консультують клієнтів з питань, пов'язаних з купівлею та експлуатацією пристроїв. Такий комплексний підхід подобається багатьом великим компаніям, тому багато хто з них вже уклали з нами договір про партнерство. Так, у них під рукою завжди є сервіс по наданню «невідкладної» допомоги. Більш того, наша фірма виконує перепрошивання / заміну:

 • чіпів;
 • смарт-карт;
 • мікросхем на материнських платах МФУ;
 • принтерів (при несправності ПО).

До того ж ми займаємося продажем картриджів популярних брендів, а також закупівлею використаних витратних матеріалів. Наша мета - зробити максимально комфортні умови обслуговування, щоб клієнти змогли отримати все, що їм потрібно.

Професійне обслуговування оргтехніки - це економія, швидкість і якість в одному флаконі. Тому на всі товари і послуги ми пропонуємо доступні ціни. З нами ви зможете істотно заощадити, при цьому не жертвуючи якістю. «Київ ІТ Сервіс» завжди до ваших послуг!

Якість витратних матеріалів, а також кваліфікацію та досвід наших майстрів  підтверджують сертифікати та листи наших постачальників та представництв фірм виробників.

Наші сертифікати

Поставити питання або зробити замовлення

 

captcha