💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Принтери

Продаж б/у принтерів

Попри те, що принтери стають все більш доступними, у багатьох покупців все ж немає можливості купити новий пристрій. Для них вигідним варіантом буде купити принтер б/у, тобто такий, що вже використовувався, за значно меншою ціною.

Позначення б/у (що був у вжитку) може сприйматися дещо негативно. Звичайно, є велика ймовірність того, що пристрій експлуатувався дуже інтенсивно або некоректно, що в ньому є несправності. Перевірити це часто буває складно або неможливо. Але таке ставлення до б/у принтера може бути виправданим, лише коли пристрій продається "з рук".

Купити принтер б / у Київ

У сервісному центрі «Київ ІТ Сервіс» Ви можете купити б/у принтер у відмінному стані з гарантією якості його роботи. Перед продажем друкувального пристрою, що був у вжитку, наші фахівці

  • ретельно його оглядають на предмет виявлення поломок або дефектів;
  • при необхідності ремонтують і роблять заміну деталей;
  • проводять перевірку якості друку.

Б/у принтер, що надходить у продаж, не має ніяких "прихованих" недоліків і повністю готовий до роботи.

Таким чином, після кваліфікованої діагностики та відновлення фахівцями нашого центру термін "б/у принтер" набуває нового значення. Він заявляє тільки про його меншу, доступнішу ціну і говорить про перевірену, досить високу якість друку даного пристрою.

Купити лазерний принтер б/у в нашому сервісному центрі

Якщо у Вас є необхідність придбати лазерний принтер, але ціна на новий пристрій "кусається", звертайтеся в «Київ ІТ Сервіс». Ми здійснюємо продаж вживаних принтерів за найкращими цінами. Ми запропонуємо Вам лазерний принтер б/у, що пройшов через нашу майстерню. Принтер пройшов діагностику та профілактику, несправності були усунені. Купуючи лазерний принтер б/у в нас, Ви отримуєте його в гарантовано робочому стані.

Ви будете задоволені зробленою покупкою, принтер буде працювати надійно і прослужить довго.