💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Прошивка принтера

Що таке перепрошивка принтера або БФП і чи потрібно мені це робити?

У зв'язку з тим, що вартість оригінальних витратних матеріалів сьогодні, завжди була і залишається досить висока, користувачі, прагнучи заощадити на друку, віддають перевагу не купівлі нового картриджа, а його заправці та відновленню, іноді навіть на шкоду якості. Виробникам звичайно ж не вигідний такий стан справ, тому спадає попит на виготовлену ними продукцію, зокрема на нові витратні матеріали для їх пристроїв. Для того аби уникнути падіння продажів, більшість сучасних принтерів і БФП розроблені та надходять у продаж із захистом від заправки. Тобто, коли лічильник кількості надрукованих сторінок досягає певного значення (у різних моделей і виробників він може відрізнятися), пристрій блокує картридж, який знаходиться в ньому, і подальший друк стає неможливим, навіть якщо картридж ще повністю не витрачений. Як правило лічильник  знаходиться в мікросхемі чіпа, який найчастіше розташовується на корпусі картриджа. Таким чином користувач змушений купувати новий картридж.

Альтернатива купівлі нового картриджа №1 - заміна чіпа

Багато виробників сумісних витратних матеріалів випускають чіпи, які можна використовувати в певних моделях. Як правило до нових апаратів вони можуть бути ще не виготовлені, або якщо вони вже є, то їх вартість, зважаючи на великий попит, може бути досить високою. Проте заправка такого картриджа із заміною чіпа є значно дешевшою, попри те, що чіп потрібно міняти кожен раз при заправці.

Альтернатива купівлі нового картриджа №2 - перепрошивка принтера

Перепрошивка принтера

Перепрошивка принтера - це заміна програмного забезпечення пристрою на таке саме, але без захисту від заправки. Іншими словами, пристрій зі зміненою прошивкою більше не взаємодіє з чіпом картриджа. Таким чином після прошивки апарату чіп картриджа необхідно видалити або заклеїти, щоб не порушувати роботу нової прошивки. Як наслідок, ми можемо заправляти наш картридж як і в старих моделях і повністю забути про існування чіпа. Даний метод дозволить максимально економити тим користувачам, у кого великі обсяги друку.

Варто пам'ятати! Якщо Ваш пристрій ще на гарантії, то після перепрошивки ви будете її позбавлені.

captcha