Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

 

 

Як швидко Ви приїжджаєте?

Намагаємося день в день. Зазвичай протягом 1-3 годин.

 
 
Скільки часу займає заправка картриджа?

Якщо картридж в нормальному стані і не потребує ремонту, то 10-20 хвилин

 
 
Ви працюєте у вихідні та свята?

Намагаємося, але не завжди, іноді ми відпочиваємо :) Дзвоніть уточнюйте.

 
 
Ви заправите картридж у нас на місці або заберете?

Як вам зручно. Нам краще у Вас.

 
 
Які марки принтерів Ви заправляєте?

Лазерні принтери, БФП, копіри. Виробників HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother і т.д ..., факси Panasonic.

 
 
Ви укладаєте договір?

Так звичайно. Якщо Ви хочете укласти договір на заправку картриджів з ним можна ознайомитися тут.

 
 
Де ви знаходитесь?

Див.розділ контакти, там є перелік майстерень і пунктів прийому картриджів на заправку, який постійно розширюється. Для тих, хто не знайшов для себе зручне розташування майстерні або пункту прийому, можемо організувати доставку в обидва кінці або обмін Вашого порожнього на наш повний з доставкою в один кінець або ж безкоштовний виїзд майстра до Вас і Вашого пристрою.

 
 
Скільки коштує у Вас заправити картридж?

Ціни на сайті в розділі "Заправка картриджів" актуальні. Але тим не менш, вартість залежить від багатьох факторів (акції, знижки, терміновість, віддаленість і т.д.) і в більшості випадків вона індивідуальна. З причини нестабільності ринку і курсу гривні, заправка одного і того ж картриджа, в різні дні, в одному і тому ж місці, може відрізнятися ... Про всяк випадок, уточнюйте ціну в день замовлення у оператора.

 
 
Скільки коштує виїзд майстра на заправку?

Безкоштовно. Ми не беремо гроші за виїзд.

 
 
Ви виїжджаєте?

Так.

 
 
Яким чином можна розрахуватися за ваші послуги?

Оплатити наші послуги можна наступним чином:

  • Готівкою - майстру заправникові;
  • Безготівковий розрахунок - після заправки бухгалтер випише вам рахунок - фактуру на оплату та акт виконаних робіт ;
  • На банківську картку - номер картки уточнюйте у менеджера; 
  • У кредит - за попередньою домовленістю .
 
 
Ви працюєте з ПДВ?

Ні

 
 
Яка у Вас форма власності підприємства?

Суб'єкт підприємницької діяльності — фізична особа (3 група)

 
 
Чи заправляєте ви картриджі?

Так звичайно! :)

Ми заправляємо картриджі лазерних принтерів .
 
 
Чому майстер приїжджає протягом цілого робочого дня, мені потрібно швидше?

Ми працюємо за схемою «один майстер - багато заявок». Простіше кажучи, крім Вашої заявки, він виконує ще й інші, адреси яких зосереджені в певних районах Києва або передмістя. Це означає, що майстер повинен протягом дня виконати не тільки Вашу заявку, але і ще ряд інших, що дозволяє нам виконати більшу кількість заявок невеликою кількістю професійних майстрів, знизити ціни на наші послуги і тримати їх на привабливому рівні. Зверніть увагу, як правило заявки виконуються майстрами день в день, зазвичай це протягом 3-х годин. І тільки за рідкісним винятком, деякі замовлення можуть бути перенесені, або прийняті диспетчером на наступний день.

 
 
Я вказав в заявити точний час на коли приїхати майстру - чому Ваші оператори погоджують із замовником проміжок часу мінімум 3 години?

Бо зазвичай майстру необхідно виконати не тільки Ваше замовлення, а й замовлення інших наших клієнтів. Їх досить багато, тому побудувати маршрут так, щоб він точно пролягав через потрібну адресу в певний час заздалегідь неможливо. Але вихід є завжди - для цього й існують спеціальні тарифи. Такі термінові замовлення доручають спеціальному майстровіі, який резервується спеціально для таких замовлень - але його час коштує дорожче. Тому, якщо Ви робите замовлення за звичайним тарифом - він буде виконаний протягом дня. Більш точний час майстер погодить за пів години або годину перед приїздом. Якщо Вам обов'язково потрібно, щоб Ваше замовлення було виконано в першу чергу - узгодьте доплату за іншим тарифом з диспетчером.

 
 
Що таке чіп і навіщо він потрібен?

Заміна чіпа потрібна для того, щоб розблокувати або продовжити роботу використованого картриджа. Чіп - це мікросхема в якій знаходиться службова інформація про картриджі в тому числі і лічильник надрукованих сторінок. Деякі виробники вважають, що потрібно користуватися тільки оригінальними картриджами і ні в якому разі їх не заправляти. Тому вони і встановили "захист" у вигляді чіпа, щоб він блокував картридж. Виходячи з цього, при досягненні лічильника чіпа певної кількості надрукованих сторінок - картридж буде заблокований, незалежно від того є ще в ньому тонер чи ні.

 
 
Яку техніку ви використовуєте для заправки лазерних картриджів?

Станції для заправки картриджів, тонерні пилососи, спеціальний інструмент, програматори чипів, тестові принтери.

 
 
Як перевірити, скільки ви засипали тонера в картридж?

:) Самий вірний, 100% спосіб - це бути присутним при процесі засипки тонера в картридж. Ви без проблем можете спостерігати за процесом, коли майстер виконує роботу у вас, або скажіть про це при передачі картриджа на заправку в майстерні, така можливість, вам буде надана.

 
 
Ви заправляєте кольорові лазерні картриджі?

Так, ми заправляємо більшість кольорових лазерних картриджів. Можливість заправки своєї моделі уточнюйте у диспечера.

 
 
Мій картридж швидко закінчився. Чому?

Якщо заправлений ​​картридж закінчився швидше, ніж ви очікували - не слід відразу ругати майстра. При бажанні або необхідності, картридж можна опустошити за півгодини інтенсивної роботи. Правильно буде оцінювати не час, протягом якого картридж закінчився, а кількість роздрукованих з нього аркушів. Також слід брати у увагу плотність заливки. Наприклад, якщо на друк йде жирний текст і графіка - щільність збільшується, чим більше щільність, тим більше витрата тонера і відповідно, швидше закінчується картридж.

 
 
За яким телефоном можна до вас зателефонувати крім (044)?

Крім телефонів +38 (044) 331-67-01 та +38 (044) 331-67-02  ще можно дзвонити на ці: +38 (093) 331-67-01, +38 (050) 331-67-01, +38 (098) 331-67-01 або скористатися формою зворотного зв'язку, або кнопкою зв'язку, яка розташована в правому нижньому куті сайту.

 
 
Як відбувається ремонт і скільки це коштує?

Відповідь на це запитання можна знайти тут

 
 
У вас є гарантія на заправлений або відновлений картридж?

Так звичайно. Ми надаємо гарантію на виконані роботи. Гарантія поширюється на роботи які проводилися і матеріали, які при цьому застосовувалися.

 
 
Ви працюєте після 18.00?

Якщо Ви бажаєте зробити заявку то ми її можемо прийняти в будь-який час - 24/7 і після 18:00 також.
Якщо Вампотрібна послуга з виїздом майстра після 18:00, це можливо до 19:00. Після 19:00 діють спеціальні тарифи. Можливість надання послуги після 19:00 необхідно погоджувати додатково.
Пункти прийому (майстерні) після 17: 00-18: 00 не працюють. Можливість надання послуг в неробочий час необхідно погоджувати додатково.

 
 
Скільки разів можна заправляти та відновлювати картридж?

До тих пір, поки Вас влаштовує якість друку або поки це доцільно з матеріальної точки зору.

 
 
Як мені дізнатися модель мого картриджа?

Назви картриджів можна подивитися в кількох місцях:
- Коробка з під картриджа - найбільші літери і цифри
- Інструкція до принтера в одноїм з розділів: Специфікації принтера, Властивості принтера або Заміна картриджів
- На самому картриджі. Найбільші букви і цифри.

 
 
Ви працюєте по безготівковому розрахунку?

Так.

 
 
На скільки сторінок мені вистачить картриджа після заправки?

Після заправки вам буде достатньо картриджа на не меншу кількість сторінок, ніж якщо б ви купили новий. Яку саме кількість сторінок конкретної моделі - зверніться до керівництва по експлуатації цієї моделі. Більше докладну інформацію див. нашу статтю "На скільки сторінок вистачає картриджа в лазерному принтері?"

 
 
Ви хорошим тонером заправляєте або Китайським?

Ми займаємося заправкою картріджів вже багато років і у своїй роботі використовуємо тільки перевірені тонери і запчастини для картріджів, які пройшли випробування "часом". .Для заправки використовується тонер спеціально призначений для цього виду картріджа виробництва відомих торгових марок. Наприклад: Static Control, Mitsubishi, Imaging Product Manufacturing (IPM), Katun, Trend Toner Imaging Inc. (TTI) та інші.

Більшість картріджів заправляються тонером Static Control, виробництва США. Цей тонер на 95-99% відтворює склад оригінальних тонерів і відповідають цьому типу картріджів, не порушує його фізичних властивостей і дозволяє отримати високу якість друку. В деяких випадках ми дійсно використовуємо китайський тонер. Не все китайське означає погане, як у випадку з тонером TTI. Trend Toner Imaging Inc. (TTI) (Тайвань) - перший незалежний виробник тонера в Тайвані. Компанія була заснована в 1990 році. TTI має одне з самих передових виробничих баз. Обсяг виробництва складає приблизно 1500-2000 тонн тонера в рік.

 
 
А після заправки буде чисто?

Наші майстри мають великий досвід заправки картриджів на виїзді. Хлопці проводять роботи дуже акуратно і після себе обов'язково прибирають виділене робоче місце. Вам нема про що турбуватися.