💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Обмін картриджів

Обмін лазерних картриджівПрацюючи на ринку обслуговування лазерної оргтехніки тривалий час, ми постійно розширюємо та удосконалюємо наші послуги. Охопивши практично весь спектр послуг в даній області, пропонуємо вашій увазі Обмін лазерних картриджів. Даний сервіс полягає в заміні картриджу, який закінчився на відновлений картридж готовий до роботи. Це найлегший спосіб забезпечити безперебійний якісний друк.
 

Кому підійде послуга «Обмін картриджів»?

Ви зможете оцінити цей сервіс як найбільш зручний і вигідний, якщо:
  • За яких-небудь причин ви не хочете їхати в сервісний центр і не готові робити заправку у своєму офісі або будинку.
  • Не бажаєте вникати в нюанси, пов'язані із заправкою, регенерацією лазерних витратних матеріалів та витратами на ці послуги.
  • Хочете перестати купувати нові картриджі, тому що рано чи пізно вони все ж виходять з ладу і при цьому важко підтримувати якість друку на гідному рівні.
  • Ви зацікавлені в фіксованої вартості обміну і мінімізації термінів відстоювання.
 

Обмін здійснюється за таким алгоритмом:

  1. Повідомте нам скільки картриджів необхідно замінити (зателефонувавши оператору або через форму зворотнього зв'язку).
  2. Доставка відбудеться в той же або на наступний робочий день, в залежності від того, коли надійде заявка.
  3. Кур'єр привезе картриджі, які заправлені з дотриманням технічних стандартів і готові до роботи, а ваші порожні забере.
 
Обмін картриджів - це один з видів заправки / регенерації лазерних витратних матеріалів, в якому стандартизована вартість і оптимізовано час на доставку. Наші картриджі упаковані в спеціальну герметичну і світлонепроникну упаковку, а також запломбовані, що гарантує їх збереження і якісний друк.
 

Увага!  Багато хто боїться замовляти послугу з обміну, через побоювання отримати зношений старий картридж з порушеною герметичністю. Поспішаємо вас заспокоїти - наші фахівці дуже уважно відстежують і самі прибирають з ужитку корпуси, в яких є найменші сумніви.

 

captcha