💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Обмінний фонд принтерів

Обмінний фонд принтерівУ Київ ІТ Сервіс діє програма по оренді заміні принтерів. Не важливо з якої причини вам знадобиться використання тимчасового принтера. Важливо, що при будь-яких обставинах ви зможете друкувати. Погодьтеся, поломка принтера не привід зупиняти роботу або навчальний процес. Для цього ми зібрали парк надійних принтерів, які пройшли профілактику і тестування та відмінно працюють.
 
Оренда принтера
Ваш принтер зламався, а новий купити поки немає можливості? З'явилася необхідність у додатковому принтері? Потрібен принтер на певний період, проте необхідності в подальшій його експлуатації немає? Значить, оренда - це ідеальний варіант для вас. Звертайтеся до наших консультантів для з'ясування умов оренди.
 
Принтер на заміну на час ремонту вашого
Цей сервіс доступний тільки нашим постійним клієнтам, які звернулися для ремонту принтера. Більшість поломок наші фахівці можуть виправити за місцем у вас вдома або в офісі. При необхідності ремонту принтера в майстерні вам доступна послуга замінний принтер. Ви отримаєте робочий принтер, укомплектований заправленим і друкуючим без дефектів картриджем абсолютно безкоштовно.