💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів з виїздом

Замовити послугу

Не передзвонюйте, чекаю на майстра
ЗАМОВИТИ

Заправка картриджів з безкоштовним виїздом майстра доступна кожному

Оптимізація останнім часом стала дуже популярною. Сьогодні спрощується все: від мобільних додатків до робочих процесів. У зв'язку з цим, підприємці постійно перебувають у пошуку нових ідей. Заправка картриджів з виїздом майстра - є однєю із них. Коли у розхіднику закінчується тонер, а це завжди відбувається в невідповідний момент, ця послуга дозволяє якнайшвидше повернутися до роботи. Це дуже вигідно, адже немає додаткових переживань та головного болю. Але позитивних моментів у цьому ще більше.

Переваги заправки картриджів на виїзді

Заправка картриджів з виїздомВирішити проблему можна і самостійно. Але варто розуміти, у що це виллється користувачеві. Йому доведеться витратити багато часу на пошуки потрібної марки тонера. Потім розібрати та зібрати розхідник. І на кожному етапі цього процесу можна легко припуститися помилки, яка стане фатальною. А ось заправка картриджів з виїздом до Києва від нашої фірми виконується:

 1. Як правило день у день.
 2. Фахівцем з досвідом роботи у 20 років.
 3. У присутності замовника.
 4. З перевіркою якості виконаних робіт на пристрої, де використовується картридж.
 5. З гарантією.
 6. Піст оплатою, будь-яким зручним способом.

Фактор часу, звичайно, є змінним. Причиною цього може стати завантаженість доріг або віддаленість клієнта від одного з наших офісів. Однак ми подбали, щоб у Києві наші майстерні знаходилися в найоптимальніших місцях. Так що вони є на правому, і на лівому березі столиці. Також у нас працює мережа майстерень в Київській області До того ж, при терміновому виконанні замовлення наш майстер може скористатися службовим автомобілем. 

Заправка картриджів з виїздом на офіс

Ми пропонуємо нашу співпрацю малим та великим підприємствам. Укладаючи з нами договір, ви отримуєте гарантію швидкого реагування на проблему, тому що ваша компанія перебуває у нас у пріоритеті «Ультра». При надходженні заявки наш сервіс-інженер відразу поспішає на заправку картриджів з виїздом на офіс.

Така послуга дуже вигідна підприємствам, тому що, приїжджаючи, майстер готовий виконати процедуру заряджання на всіх потрібних принтерах. Водночас він може перевірити стан оргтехніки, що є в компанії.

Заправка картриджів з виїздом додому

Наш сервісний центр не обійшов стороною фрілансерів, студентів та домогосподарок. Адже тонер може закінчитися під час друку звітів, курсових, диплома, а також важливого рецепту або схеми для в'язання. Щоб такий форс-мажор не вибив нікого з колії, ми пропонуємо заправку картриджів із виїздом додому. Наш працівник приїжджає до будь-якої частини Києва чи передмістя. Залежно від локації клієнта це може тривати кілька годин. Однак на зарядку пристрою йому знадобиться 10-20 хвилин, і лазерний принтер готовий до використання.

Як відбувається заправка картриджів на виїзд?

Можна зазначити, що ця послуга дозволяє вам заощадити час, а також нерви. Все ж багато хто переживає, а що включає процедуру. Відповідь дуже проста. Все, що й звичайна зарядка розхідника:

 • прийом заявки диспетчером та передача її найближчому до Вас майстру;
 • у міру готовності виїхати, майстер погоджує з вами час (зазвичай, за 30-60 хв);
 • виїзд майстра з урахуванням пробок та дорожнього часу;
 • діагностика друку порожнього картриджа;
 • узгодження із замовником додаткових робіт (якщо потрібно);
 • вибір відповідної марки тонера;
 • розбирання пристрою;
 •  очищення всіх деталей та бункерів (тонерного та відпрацювання);
 • мастило контактів, шестерень та рухомих елементів;
 •  заправляє необхідний об'єм порошку;
 • прецизійне складання;
 • діагностика друку заправленого картриджа;
 • прийом виконаних робіт замовником;
 • взаєморозрахунки;

Так, вам більше не доведеться вбивати у пошук запит: заправка картриджів Київ із виїздом, адже ви вже знаєте, де її можна замовити. Пам'ятайте, нам не важливо, де ви живете і як до вас дістатися, ми завжди готові обслужити наших клієнтів. Ви лише заявите про себе. Ми цінуємо ваш час, тому заявки опрацьовуємо протягом 15-20 хвилин. Крім того, ми намагаємося працювати за принципом «день на день».

Скільки коштує заправка картриджів на виїзд?

Питання вартості завжди важливе для користувачів. Вона формується залежно від особливостей моделі. Наприклад, обсяг тонера, що заправляється, може бути від 150 г до кілограма. Зрозуміло, ціна послуги відрізнятиметься у кожному окремому випадку. Тим не менш, важливо розуміти, що при замовленні заправки картриджів з виїздом, безкоштовно майстер приїжджає тільки тоді, коли виконуються платні види робіт. Наприклад, це може бути зарядка розхідника:

 • чорно-білий лазерний принтер: від 249 грн.;
 • кольорового: від 439 грн.;
 • очищення друкувального пристрою: 150-200 грн.;
 • заміна деталей: 200-250 грн.

Тут наведено лише орієнтовний прайс-лист. На нашому сайті ви можете ввести в пошуковому рядку модель лазерного принтера. Вам буде показано вартість заправки картриджів з виїздом, а також вартість нового розхідника. Однак після приїзду, сервіс-інженер завжди виконує діагностику, яка покаже повну картину. На відбитках можуть бути дефекти. Щоб їх усунути, майстру доведеться замінити деякі робочі модулі. Це також суттєво позначиться на вартості процедури.

Які ще послуги ми надаємо на виїзд?

За домовленістю наш сервіс-інженер може виконати відновлення картриджа. У таких «польових умовах» майстер успішно замінює фотобарабан, адже саме він є головною причиною багатьох дефектів. Також це може бути магнітний вал, ракель або ролик первинного заряду (за умови, що вони є). Якщо потрібно, наш співробітник виконає профілактичні роботи:

 • поверхневе чи глибоке очищення вузлів;
 • змащування контактів оргтехніки;
 • регулювання параметрів принтера;
 • перепрошивка/заміна системи/чіпа.

Своєчасне технічне обслуговування значно продовжить термін служби друкувальних пристроїв. Більш серйозні поломки, які потребують професійного ремонту, проводять у майстерні. Тому що тільки на робочому місці майстер має весь необхідний набір інструментів і потрібне обладнання. Більше того, всі запчастини теж знаходяться під рукою – на складі.

Замовити заправку картриджа на виїзд у нас у «Київ ІТ Сервіс» можна всього в кілька кліків або одним дзвінком. Усі деталі наш менеджер обговорить з вами в індивідуальному порядку.

Все про заправку картриджів на виїзд з Київ ІТ Сервіс в одному відео

Часті питання, пов'язані з виїздом майстра на заправку картриджів
Як швидко Ви приїжджаєте?

Намагаємося день в день. Зазвичай протягом 1-3 годин.

Скільки часу займає заправка картриджа?

Якщо картридж в нормальному стані і не потребує ремонту, то 10-20 хвилин

Скільки коштує виїзд майстра на заправку?

Безкоштовно. Ми не беремо гроші за виїзд.

Яким чином можна розрахуватися за ваші послуги?

Оплатити наші послуги можна наступним чином:

 • Готівкою - майстру заправникові;
 • Безготівковий розрахунок - після заправки бухгалтер випише вам рахунок - фактуру на оплату та акт виконаних робіт ;
 • На банківську картку - номер картки уточнюйте у менеджера; 
 • У кредит - за попередньою домовленістю .
Чому майстер приїжджає протягом цілого робочого дня, мені потрібно швидше?

Ми працюємо за схемою «один майстер - багато заявок». Простіше кажучи, крім Вашої заявки, він виконує ще й інші, адреси яких зосереджені в певних районах Києва або передмістя. Це означає, що майстер повинен протягом дня виконати не тільки Вашу заявку, але і ще ряд інших, що дозволяє нам виконати більшу кількість заявок невеликою кількістю професійних майстрів, знизити ціни на наші послуги і тримати їх на привабливому рівні. Зверніть увагу, як правило заявки виконуються майстрами день в день, зазвичай це протягом 3-х годин. І тільки за рідкісним винятком, деякі замовлення можуть бути перенесені, або прийняті диспетчером на наступний день.

Я вказав в заявити точний час на коли приїхати майстру - чому Ваші оператори погоджують із замовником проміжок часу мінімум 3 години?

Бо зазвичай майстру необхідно виконати не тільки Ваше замовлення, а й замовлення інших наших клієнтів. Їх досить багато, тому побудувати маршрут так, щоб він точно пролягав через потрібну адресу в певний час заздалегідь неможливо. Але вихід є завжди - для цього й існують спеціальні тарифи. Такі термінові замовлення доручають спеціальному майстровіі, який резервується спеціально для таких замовлень - але його час коштує дорожче. Тому, якщо Ви робите замовлення за звичайним тарифом - він буде виконаний протягом дня. Більш точний час майстер погодить за пів години або годину перед приїздом. Якщо Вам обов'язково потрібно, щоб Ваше замовлення було виконано в першу чергу - узгодьте доплату за іншим тарифом з диспетчером.

Як перевірити, скільки ви засипали тонера в картридж?

:) Самий вірний, 100% спосіб - це бути присутним при процесі засипки тонера в картридж. Ви без проблем можете спостерігати за процесом, коли майстер виконує роботу у вас, або скажіть про це при передачі картриджа на заправку в майстерні, така можливість, вам буде надана.

На скільки сторінок мені вистачить картриджа після заправки?

Після заправки вам буде достатньо картриджа на не меншу кількість сторінок, ніж якщо б ви купили новий. Яку саме кількість сторінок конкретної моделі - зверніться до керівництва по експлуатації цієї моделі. Більше докладну інформацію див. нашу статтю "На скільки сторінок вистачає картриджа в лазерному принтері?"

А після заправки буде чисто?

Наші майстри мають великий досвід заправки картриджів на виїзді. Хлопці проводять роботи дуже акуратно і після себе обов'язково прибирають виділене робоче місце. Вам нема про що турбуватися.

captcha