Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Замовити послугу

Не перезванивайте, жду мастера.
ЗАМОВИТИ
5 ПРИЧИН ЧОМУ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З КИЇВ ІТ СЕРВІС
Ціни на заправку в Києві від 199 грн * Ціни на заправку в Києві від 199 грн *
Виїзд майстра безкоштовний Виїзд майстра безкоштовний
Заправка день у день Заправка день у день
Працюємо у вихідні Працюємо у вихідні
Виконуємо заявки день у день Виконуємо заявки день у день
Акції
Київ ІТ Сервіс дарує подарунки
Скористайся послугами Київ ІТ Сервіс  та отримуй календар на 2021 рік в подарунок
 
Безкоштовне чищення принтера
Поспішаємо потішити наших клієнтів перед початком навчального року!  
 
Осінній цінопад
Знижка на заправку картриджів від 5 до 20% за укційним флаєром
 
ЧАВО
Як швидко Ви приїжджаєте?
Намагаємося день в день. Зазвичай протягом 1-3 годин.
 
Скільки часу займає заправка картриджа?
Якщо картридж в нормальному стані і не потребує ремонту, то 10-20 хвилин
 
Ви працюєте у вихідні та свята?
Намагаємося, але не завжди, іноді ми відпочиваємо :) Дзвоніть уточнюйте.
 

Заправка картриджів у Києві з виїздом

Сучасний лазерний принтер спрощує та прискорює роботу офісів, студентів і навіть домогосподарок, але лише доти, доки у ньому є тонер. Коли ресурс розхідника закінчується, оргтехніка потрапляє до нас, адже заправка картриджа у Києві — це наш профіль.

Співробітники нашої компанії «Київ ІТ Сервіс» виконали понад 200 000 заправок як на нових, так і старих моделях лазерних принтерів. Тому, якщо вам потрібно швидко та якісно вирішити проблему поганого друку, тоді замовляйте послугу у нас, зателефонувавши або заповнивши форму. Немає грошей на телефоні? Не проблема, ми самі зв'яжемося з вами, тільки залиште свій номер.

Термінова заправка картриджів для лазерного принтера в Києві

Найпоширенішою причиною дефектів друку служить тонер, що закінчується. За традицією подібне трапляється в самий невідповідний момент під час робочого процесу. Розуміючи наскільки важливо користувачеві МФУ якнайшвидше повернутися до своєї роботи, наші фахівці:

 • виконують заправку картриджів для принтерів у день подачі заявки;
 • приїжджають протягом 1-3 годин;
 • заряджають розхідник за 10-20 хвилин.

Наша мета — прийти до вас на допомогу тоді, коли потрібно швидко вирішити проблему з якістю друку вашого принтера, щоб він служив вам ще довгі роки.

Заправка картриджа з виїздом майстра додому чи офісу

У великому бізнесі час – гроші. Ми також цінуємо цей ресурс, тож вирішили стати для своїх клієнтів максимально мобільними. За домовленістю ми працюємо у свята та вихідні. При необхідності наш заправник картриджів у Києві виїжджає на виклик у будь-яку частину столиці чи області. Зазвичай він використовує міський транспорт, але в екстрених випадках службовий автомобіль. Так, від вашого дзвінка до виїзду майстра всього 3 кроки:

 1. Ваш дзвінок чи заповнена форма.
 2. Обробка заявки (20 хвилин), пошук вільного спеціаліста.
 3. Виїзд працівника.

Для великих компаній, а також офісів подібна послуга дуже вигідна, адже на місці майстер може обслужити відразу кілька пристроїв друку. До того ж його приїзд не оплачується, але лише у разі виконання робіт із прайс-листа. З такою заправкою лазерних картриджів ви суттєво заощадите час та кошти на обслуговування друкувального обладнання. Завдяки цьому на вашому підприємстві не буде простоїв. Режим нон-стоп вам забезпечено.

Етапи процесу зарядки картриджа

Заявку прийнято. Модель лазерного принтера вказана. Якщо планується послуга з виїздом, то взято адресу клієнта. Робочі вузли, запчастини та тонер потрібної марки підготовлені. Процес заряджання розхідника виконується за такою схемою:

 • проводиться діагностика роботи принтера;
 • дбайливо розуміється тонер-картридж;
 • очищаються всі робочі деталі;
 • пилососять обидва бункери;
 • тонерний відсік заповнюється оригінальним або відносно сумісним тонером у необхідній кількості;
 • пристрій максимально точно збирається;
 • по завершенні перевіряється якість друку.

Саме так виконують зарядку картриджів у Києві наші фахівці. Однак, якщо при діагностиці були виявлені серйозні дефекти друку або фон, клієнтам пропонується відновити розхідник. Це необхідно, тому що в ході інтенсивного використання робочі деталі та вузли МФУ дуже зношуються, через що погіршується якість друку. Модулі обов'язково замінюються, інакше це може призвести не тільки до неякісних відбитків, але і до поломки лазерного принтера. У зв'язку з цим наші сервіс-інженери їх замінюють на нові. Усі запчастини купуються лише у компаній-виробників або перевірених закордонних постачальників.

Заправка тонера, ціни в Києві та вигоди для клієнтів

У своїй роботі ми робимо ставку на якість та швидкість. Проте політика нашої компанії має на меті клієнта. Тому формування доступної ціни є нашим пріоритетом. Складаючи вартість послуги, ми завжди враховуємо економічну та політичну ситуацію в країні. Звичайно, при цьому беруться й інші фактори:

 • марка тонера;
 • компанія-виробник оргтехніки;
 • конструктивні особливості моделі розхідника;
 • тип друкувального пристрою: монохромний або кольоровий;
 • і багато іншого.

На сьогодні мінімальна ціна заправки картриджа у Києві для принтера у нашому сервісному центрі складає 199 грн. Для кольорових МФУ вартість послугу буде набагато вищою, наприклад до 389 грн. Все ж таки через нестабільність прайс може періодично змінюватися. Тому регулярно перевіряйте стан цінників на сторінці «Ціни». Там також ви дізнаєтеся, скільки коштує:

 • заміна деталей;
 • чищення пристроїв;
 • ремонт;
 • технічне обслуговування.

Варто також згадати, що переважно вартість змінюються через постійне впровадження акцій, бонусних програм або знижок. Бути в курсі подібних рухів вам дозволити наш додаток, в якому також діє система кешбек.

Де заправити картридж для принтера

Наші майстерні розташовані у різних частинах Києва, як на лівому, так і правому березі. До нашого сервісного центру зручно під'їхати з різних районів столиці не лише автомобілем, а й міським транспортом. Шляхом грамотно підібраних локацій приїжджати до нас ви зможете навіть із передмістя та Київської області. Також наші майстри виїжджають до будь-якого району Києва чи Київської області, щоб надати вам потрібну послугу. Замовити заправку лазерного принтера у нас у «Київ ІТ Сервіс» варто як мінімум з 7 причин: 

 1. У цій сфері ми працюємо понад 20 років.
 2. Регулярно підвищуємо рівень кваліфікації.
 3. Постійно слідкуємо за новинками.
 4. Використовуємо лише перевірені марки тонерів.
 5. Купуємо запчастини у компаній-виробників або їх дистриб'юторів.
 6. З особливою точністю підходимо до розбирання та збирання тонер-картриджів.
 7. Складаємо доступні ціни.

Наші сервіс-інженери дають гарантію на послуги, тому що вони завжди очищають тонерний бункер, навіть якщо в ньому залишається до 25-30% старого тонера. До того ж наші співробітники заповнюють відсік тією кількістю порошку, який передбачений виробником, не менше. Внаслідок такої зарядки картриджа досягається висока якість відбитка.

До того ж особливе місце у нашій роботі приділяється вибору марки тонера, технічні характеристики якого мають повністю відповідати особливостям МФУ. Тоді при потрібній температурі мікрогранули повністю розплавлятимуться, завдяки чому друк вийде чітким (навіть тонким лініям) і насиченим. Після відвідин нашого сервісного центру ваш принтер почне друкувати краще, ніж раніше. Тож не чекайте, замовляйте зарядку розхідника, зателефонувавши або заповнивши форму на нашому сайті.

Додаткові послуги в компанії Київ ІТ Сервіс

Друкуючі пристрої оснащені системою захисту. У кожен тонер-картридж вбудований спеціальний чіп, який виконує роль лічильника. Як тільки кількість сторінок, що внесена в мікросхему, буде витрачена, система заблокує розхідник. Виробники це роблять спеціально, щоб не можна було повторно заправити принтер. Але наші спеціалісти знають один лайфхак. Вони виконують перепрошивку і чіпів та лазерних принтерів. Наш сервіс, крім зарядки картриджів, також спеціалізується на:

 1. Ремонт оргтехніки різної складності.
 2. Обмін картриджів, а також принтерів.
 3. Продажі та купівлі розхідників.
 4. Відновлення тонерних пристроїв.
 5. Купівля б/у тонер-картриджів.

При отриманні техніки на ремонт насамперед проводиться діагностика обладнання з'ясування причин поломки. Вузли і деталі, що вийшли з ладу, замінюються новими запчастинами, придбаними у брендових виробників. Для ремонту використовуються лише якісні інструменти. Тому, якщо ваш принтер або МФУ працює некоректно, телефонуйте нам або заповнюйте заявку на нашому сайті, і через кілька днів ваш пристрій працюватиме на повну силу.

Як ми працюємо?

Шлях від заявки до кінцевого результату не завжди простий. Однак, ми намагаємося максимально його оптимізувати. На даному етапі він виглядає так:

 1. Ви заповнюєте форму, замовляєте дзвінок або дзвоните до нашого менеджера.
 2. Заявка обробляється протягом 20 хвилин.
 3. Призначається сервіс-інженер, якому надається потрібна інформація.
 4. Майстер бере потрібні матеріали та виїжджає на місце. Дорога зазвичай займає 1-3 години, в залежності від вашого розташування: Київ чи область.
 5. Заправка тонер - картриджу проходить 10-20 хвилин, якщо не потрібно замінити робочі деталі.
 6. Виконується тестовий друк для перевірки якості заряджання.

Щодо ремонту справа трохи інакша. Спершу проводиться діагностика обладнання. Потім складається вартість, а також терміни виконання робіт, адже на доставку деяких запчастин доведеться чекати деякий час. Після ремонту лазерного принтера, оргтехніка доставляється вам до офісу або додому.

Ми пропонуємо своїм клієнтам партнерство, завдяки якому вам не потрібно шукати майстрів для ремонту оргтехніки в Києві. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте якість, швидкість та професіоналізм.

Оцініть наш сервіс:
Поточний рейтинг: 4.93
Усього оцінок: 295
ОСТАННІ НОВИНИ
23.06.2022 Як правильно вставити картридж у принтер? Як правильно вставити картридж у принтер?
13.06.2022 Тонер-картридж та його відмінність від звичайного картриджа Що таке картридж? Чим відрізняється від звичайного картриджа?
Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників" висловлює подяку. Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників" Віце-президент
Вельмишановне керівництво та співробітники компанії Київ ІТ Сервіс. ПП "Українські торгівельні системи" Директор
ВИРОБНИКИ ОРГТЕХНІКИ
Brother
Canon
Epson
Hewlett-Packard
Konica-Minolta
Kyocera
Lexmark`
OKI
Panasonic
Ricoh
Samsung
Sharp
Xerox