💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Принтери HP

Принтери HP б/у

Моделі принтерів та БФП, що випускаються компанією Hewlett Packard, дуже популярні. Вони приваблюють покупців своєю надійністю, високою швидкістю і відмінною якістю друку. Лазерний принтер HP - ідеальний вибір для організацій та індивідуальних користувачів. Він забезпечує швидкий та якісний друк документів і зображень з високою роздільною здатністю.
Якщо у Вас немає можливості купити новий принтер, в нашій компанії Ви можете купити лазерний принтер HP б/у. Ціна доступна, стан відмінний. Перед продажем принтери в обов'язковому порядку проходять діагностику у наших майстрів. Така перевірка дозволяє визначити наявність несправностей, провести необхідний ремонт, а також заміну деталей. Для забезпечення високої якості друку проводиться регулювання і калібрування механічних вузлів і тестування програмної складової пристрою.
Купуючи б/у принтер HP в нашій компанії, Ви отримуєте пристрій в повністю робочому стані, готовий успішно справлятися з великим обсягом документів. Ми гарантуємо, що
  • у перевіреному нами б/у принтері hp немає дефектів, що погіршують якість друку;
  • всі виявлені несправності усунені;
  • при ремонті були використані якісні оригінальні запчастини та деталі;
  • картридж принтера заправлений.
На лазерний принтер hp б/у, куплений в нашій компанії, дається 2 місяці гарантії. Актуальну ціну на б/у принтер Hewlett Packard можна дізнатися за телефонами, вказаними на сайті.