💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Принтери HP

БФП HP LaserJet 3015 HP БФП HP LaserJet 3015
Під замовлення
БФП HP LaserJet 3020 HP БФП HP LaserJet 3020
Під замовлення
БФП HP LaserJet 3030 HP БФП HP LaserJet 3030
Під замовлення

Принтери HP б/у

Моделі принтерів та БФП, що випускаються компанією Hewlett Packard, дуже популярні. Вони приваблюють покупців своєю надійністю, високою швидкістю і відмінною якістю друку. Лазерний принтер HP - ідеальний вибір для організацій та індивідуальних користувачів. Він забезпечує швидкий та якісний друк документів і зображень з високою роздільною здатністю.
Якщо у Вас немає можливості купити новий принтер, в нашій компанії Ви можете купити лазерний принтер HP б/у. Ціна доступна, стан відмінний. Перед продажем принтери в обов'язковому порядку проходять діагностику у наших майстрів. Така перевірка дозволяє визначити наявність несправностей, провести необхідний ремонт, а також заміну деталей. Для забезпечення високої якості друку проводиться регулювання і калібрування механічних вузлів і тестування програмної складової пристрою.
Купуючи б/у принтер HP в нашій компанії, Ви отримуєте пристрій в повністю робочому стані, готовий успішно справлятися з великим обсягом документів. Ми гарантуємо, що
  • у перевіреному нами б/у принтері hp немає дефектів, що погіршують якість друку;
  • всі виявлені несправності усунені;
  • при ремонті були використані якісні оригінальні запчастини та деталі;
  • картридж принтера заправлений.
На лазерний принтер hp б/у, куплений в нашій компанії, дається 2 місяці гарантії. Актуальну ціну на б/у принтер Hewlett Packard можна дізнатися за телефонами, вказаними на сайті.