💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Brother TN-2375

Використовується для моделей принтерів

DCP-L2500 | DCP-L2520 | DCP-L2540 | DCP-L2560

HL-L2300 | HL-L2340 | HL-L2360 | HL-L2365 | HL-L2380

MFC-L2700 | MFC-L2720 | MFC-L2740

Заправка у майстерні ціна, від
569 грн
Заправка на виїзді ціна, від
619 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2600
Маса тонера, який засипається , гр.:
100-120
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2600
Вага тонеру, г 100-120

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Brother TN-2375

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Самостійна, але правильна заправка картриджа Brother TN-2375

Для зарядки «стартового» розхідника (той, який комплектується разом з принтером) буде потрібно встановити механізм скидання лічильника. Ця процедура проводиться тільки раз, а кожна наступна заправка картриджа Brother TN-2375 виконується в звичайному порядку. З лівого боку пристрою відкручуються гвинти, знімається кришка і видаляються шестерні. Поруч з ними знаходиться пробка тонерного відсіку, вона акуратно піддягається шліцом викрутки і повільно відкорковується. З бункера висипається відпрацьований тонер, а для кращого очищення контейнер пилососиться. Далі розбирається проявочний вал картриджа Brother TN-2375:

  • відкручується шуруп;
  • знімається заглушка;
  • забирається велика шестерня;
  • витягуються дві маленькі шестерні;
  • видаляється стопорная Е-образна шайба.
 
З правого боку знімається чорна втулка, але вона не розбирається. Відкручується шуруп і обережно відгинаються зубці-фіксатори, тільки потім деталь видаляється. З боку пробки так само відщіпаєтья втулка з зубчиками і вал перенесення витягується з тонерного картриджа Brother TN-2375. Його поверхня очищається пилососом і змоченою спиртом безворсовою серветкою. Під роликом проявлення знаходиться лезо дозування, яке відкручується для подальшого очищення ніші бункера. Усередині відсіку розташований ролик-дозатор з поролону, він обов'язково пилососиться. Ретельно протирається дозуюча пластина, після чого вона і проявочний вал повертаються на свої місця для подальшої заправки картриджа Brother TN-2375. Ці деталі дуже акуратно встановлюються, оскільки найменші механічні пошкодження призводять до деформації покриття. В результаті якість друку різко погіршується.
ВАЖЛИВО! Додатково очищається і поролоновий ущільнювач, що знаходиться на корпусі пристрою. Увага! Він не приклеєний, тому його може затягнути в сервісний пилосос.
 

Заправка картриджа Brother TN-2375 і особливості складання

З боку шестеренчатого блоку ролик перенесення зображення фіксується втулкою і стопорним кільцем, а з протилежного - його вісь змащується невеликою кількістю графітового мастила. Тут надягається втулка і прикріплюється шурупом. На ліву сторону девелопера-роллера послідовно встановлюються 3 шестерні:

  • обертання;
  • ролика подачі мікрочастинок;
  • приводу.
 
Всі вони закриваються заглушкою, яка прикручується шурупом. Далі в отвір бункера засипається порошок. Однак скільки тонера для картриджа Brother TN-2375 буде потрібно? На думку виробників, для цієї моделі зазвичай застосовується дозування 90-130 м Після цього пробка щільно закупорюється і в свої вихідні позиції ставляться шестерні, а також прапорець скидання лічильника з пружиною.
ВАЖЛИВО! При установці шестерні і механізму скидання особлива увага приділяється розташуванню їх зубчиків. Виступ на шестерінки повинен йти слідом за внутрішнім зубцем прапорця.
 
На завершення надягаються боковини і фіксуються шурупами. На цьому заправка картриджа Brother TN-2375 закінчується. Обов'язково виконується друк тестової сторінки.