💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Brother TN-3390

Використовується для моделей принтерів

DCP-8250
HL-6180
MFC-8950

Заправка у майстерні ціна, від
709 грн
Заправка на виїзді ціна, від
759 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
12000
Маса тонера, який засипається , гр.:
190
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 12000
Вага тонеру, г 190

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Brother TN-3390

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Brother TN-3390 в подробицях

Існує відмінність між стартовим і самостійним розхідником, яка полягає у відсутності прапорця скидання лічильника у даній моделі. У зв'язку з цим повторна заправка картриджа Brother TN-3390, що комплектується разом з принтером, проводиться з додатковою покупкою і установкою цього елемента. Виняток становлять випадки, коли пристрій продається окремо від друкарської техніки. Розбирання розхідника починається зі зняття бічних кришок. З боку шестеренчатого блоку відкручуються гвинти, знімається панель, а разом з нею і шестерні (дві білі і пара чорних). З протилежного боку видаляється шуруп, відгинаються фіксують вусики, відщіпається контактна платформа. Для вилучення магнітного вала з тонерного картриджа Brother TN-3390 виконується ряд дій. По черзі знімається:

  • заглушка;
  • стопорна шайба;
  • шестерня обертання;
  • пластина кріплення, що тримається на 2-х зубчиках.

Після цього з посадкового місця обережно виймається вал перенесення зображення. Сервісним пилососом з ніші, що відкрилася,  прибираються залишки старого порошку, таким чином очищається і валик проявлення.

ВАЖЛИВО! У разі заміни дозуючого леза пластина знімається. Відкручуються шурупи, збоку відклеюються ущільнювачі, і лезо акуратно знімається
 
На своє місце повертається проявочний вал, лівий край якого змащується струмопровідних складом. Звичайно, при першій заправці картриджа Brother TN-3390 графітового (тобто рідного) мастила повинно вистачити ще на один цикл. Потім на цю сторону розхідника надягається контактна пластина і фіксується шурупом. З іншого боку закріплюється напрямна платформа так, щоб вона зафіксувалася. Встановлюється обертаюча шестерня, стопорная шайба і втулка білого кольору. На свої вихідні позиції повертаються чорні шестерні.
 

Безпосередня заправка картриджа Brother TN-3390

З отвору тонерного бункера видаляється пробка. У відсік засипається 190 г тонера, при цьому банку з порошком добре струшують. Після процедури, ковпачок щільно закривається, а на нього надягається спеціальна кріпильна пластина. На цьому етапі складання прокручуються девелопер. Це робиться для того, щоб переконатися в рівномірності нанесення тонера на валик. Далі на свої місця ставляться шестерні білого кольору, спочатку велике коліщатко, а потім менше. Зверху пробки бункера картриджа Brother TN-3390 встановлюється прапорець скидання лічильника і пружина.
ВАЖЛИВО! Перевірка рівномірності нанесення тонера на проявочний вал виконується до установки лічильника. В іншому випадку відбудеться холосте скидання і доведеться повертати лічильник в стартове положення.
 
Торцова кришка прикріплюється до корпусу і прикручується шурупами. Пристрій протирається від залишків тонера. На цьому заправка картриджа Brother TN-3390 завершується, в кінці обов'язково проводиться пробна друк.