💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Canon 047

Використовується для моделей принтерів

LBP-110-ser | LBP-112 | LBP-113

MF-110-ser | MF-112 | MF-113

Заправка у майстерні ціна, від
309 грн
Заправка на виїзді ціна, від
359 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1600
Маса тонера, який засипається , гр.:
80
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1600
Вага тонеру, г 80
Чіп не блокує
Схожі моделі картриджів HP CF218A, HP CF230A

Приклад для ознакомления: як проходить заправка картриджу Canon 047

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Canon 047: швидко і просто

Увага! Кришка пристрою припаяна до корпусу розхідники. Тому під час першого розбирання картриджа Canon 047 заводська пайка зривається. Однак при розтині важливо правильно розподілити сили, щоб не пошкодити панель. В іншому випадку доведеться купувати новий картридж.

В лівій стороні пристрою на торці відкручиваются два гвинти. За допомогою викрутки поддягається панель і знімається. Також прибираються і шестерні. Для вилучення ще однієї кришки натискається засувка. Оскільки вона припаяна, то при першій заправці картриджа Canon 047 теж зривається. Тонким предметом поддевается магнітний вал і знімається. Тонерний пилососом, а потім змоченою в спирті безворсовой серветкою очищаються:

  • магнітний вал;
  • бункер з тонером;
  • лезо дозування.

Заправка картриджа Canon 047

Заправка картриджа Canon 047

Заправка картриджа Canon 047

Для демонтажу дозуючого леза (якщо це необхідно) откручиваются два бічних гвинта. Однак варто звернути увагу, що у них різнобічна різьблення. Тому один гвинт відкручується за стандартом, проти годинникової стрілки, а інший - за годинниковою. Після чого лезо встановлюється на своє місце. Щоб преса була без сірого фону і без ефекту забрудненої папери, між кромкою леза і підставою картриджа виставляється оптимальна відстань: 0,8-1 мм.

Заправка картриджа Canon 047

В тонерний відсік засипається відповідний тонер для заправки картриджа Canon 047. Порошок гарненько струшується і рівномірно засипається в бункер в кількості 60-80 м Його залишки прибираються пилососом, щоб забезпечити більш високу якість друку. Край магніту валу проявлення змащується струмопровідним мастилом і встановлюється назад. Ось у формі півмісяця розташовується з правильного боку і в відповідний паз. Далі прикріплюється:

  • кришка;
  • шестерінки;
  • ще одна панель.
Заправка картриджа Canon 047

Обов'язково перевіряються два подпружінени важеля, які повинні вільно переміщатися. На завершення бічна кришка фіксується гвинтами. Пристрій струшується. Для перевірки правильності складання і заправки картриджа Canon 047 вал перенесення зображення прокручується. Якщо тонер лягає на поверхню рівномірним шаром без просвітів і горбів, значить, процедура виконана правильно.

Заправка картриджа Canon 047
При необхідності також замінюється чіп, хоча зазвичай мікросхема не блокує роботу принтера. Погіршення якості друку спостерігається при недотриманні основних правил заправки або допущення помилок. Тому краще довірити заправку картриджу Canon 047 фахівцям.
 

Заправка картриджа Canon 047

Заправка картриджа Canon 047

Заправка картриджа Canon 047

Заправка картриджа Canon 047​​​​​​

 

Відео: Приклад збірки і заправки картриджу Canon 047