💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Canon C-EXV50

Використовується для моделей принтерів

iR - 1430 | 1435

Заправка у майстерні ціна, від
699 грн
Заправка на виїзді ціна, від
749 грн
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 14600
Вага тонера, г 650-690
Чіп не блокує

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Canon C-EXV50

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Canon C-EXV50: швидко і просто

Важливо взяти до відома, що заправка картриджа Canon C-EXV50 проводиться без заміни чіпа. Хоча мікросхема і не блокує роботу техніки, все ж при використанні оригінальних моделей система може «обурюватися». Для вирішення цієї проблеми через основне меню зазвичай відключається контроль тонера.
 

Детальна інструкція

Розхідник витягується з принтера при натисканні на важіль синього кольору. Потім на самій тубі відсувається фіксуючий елемент у напрямку, вказаному стрілкою. Рухом на себе і в бік верхня кришка акуратно знімається. Перш ніж заправити картридж, через технологічні отвори, що відкрилися, пристрій ретельно очищається сервісним пилососом від залишків порошку. Після такої якісної очистки, в них засипається тонер. Для заправки картриджа Canon C-EXV50 використовується:

  • насадка у вигляді воронки;
  • відносно сумісна марка тонера;
  • оптимальний обсяг порошку: 650-690 г.
 
Під час процедури банку з тонером періодично струшується для максимально рівномірного розподілу мікрочастинок в бункері. Після закінчення зарядки, ущільнювачі на витратні матеріали обов'язково протираються серветкою, змоченою в розчині ізопропілового спирту. На завершення встановлюється кришка пристрою, при цьому перевіряється, чи притиснулися до випуклої частини панелі ущільнювачі.
ВАЖЛИВО! Особливості транспортування картриджа. Тубу не можна перевертати догори дном і тримати в такому положенні, щоб порошок не висипався в нішу між корпусом і кришкою. Також при транспортуванні пристрій обов'язково фіксується гумками або скотчем.
На цьому етапі заправка картриджа Canon C-EXV50 закінчена. При бажанні замінюється чіп, проте це необов'язково, досить просто перепрограмувати мікросхему.
 
 

Примітка

Необхідно розуміти, що тонерний картридж також включає і драм-юніт, який потребує очищення. При розбиранні цієї частини розхідника обережно очищається:

  • фотобарабан;
  • дозуюче лезо;
  • вал первинного заряду.

Якщо зазначені деталі дуже сильно зносилися, то вони в обов'язковому порядку замінюються. До того ж звільняється бункер для відпрацьованого тонера і додатково виконується скидання лічильника.

 
Грамотне виконання перерахованих завдань є гарантією продуктивної роботи і довгого терміну служби друкарської техніки. Впоратися з поставленим завданням під силу тільки кваліфікованим професіоналам. З цієї причини тонер-картридж нерідко відправляється на заправку співробітникам нашого сервісного центру.