💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Canon T06

Використовується для моделей принтерів

iR - 1643i | 1643iF

Заправка у майстерні ціна, від
969 грн
Заправка на виїзді ціна, від
1019 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
20500
Маса тонера, який засипається , гр.:
550-570
Колір заправки:
Чип:
заміна чи прошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 20500
Вага тонера, г 550-570
Чіп заміна чи прошивка

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Canon T06

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Покрокова заправка картриджа Canon Т06 Black

Продуктивність пристрою багато в чому залежить від правильно підібраного тонера. У зв'язку з цим заправка картриджа Canon Т06 Black здійснюється тільки висококласними тонерами перевірених торгових марок. Дешеві варіанти призводять до швидкого зносу основних вузлів як розхідника, так і самого лазерного принтера. Як і всі попередні моделі Canon, цей картридж складається з двох частин. Щоб їх роз'єднати, по обидва боки пристрою витягуються металеві штифти. Шпильки акуратно підчіплюються плоскою викруткою. При необхідності робляться прорізи в пластмасі. Після чого штифти обережно витягуються плоскогубцями.
 

Робота з відсіком для відпрацювання

Між світлочутливим циліндром і бічною панеллю вставляється плоска викрутка. Похитуючими рухами відсувається боковни так, щоб металева втулка вийшла з пазів. Потім вона за допомогою гострогубців повністю витягується. Фотобарабан, що звільнився, виймається з місця. У процесі розбирання з лівого боку тонерного картриджу дотримується пружина і затискається в нішу. Далі проводяться такі процедури:

 • витягується вал первинного заряду;
 • акуратно відкручується лезо для чищення;
 • з бункера висипається відпрацьований тонер;
 • при необхідності пилососимо.
 

Кромка леза очищення і поверхня ролика перенесення ретельно очищаються безворсовой серветкою, зволоженою ізопропіловим спиртом. OPC Drum протирається сухою м'якою тканиною і присипається тальком для плавного ковзання по кромці леза очищення. Тільки потім здійснюється зворотна збірка:

 • прикручується ракель;
 • ставиться в вихідну позицію коротрон;
 • встановлюється фотобарабан з шестернею;
 • фіксується пружина (відсувається напрямна, пружинний механізм стає на своє місце);
 • вставляється металева втулка.
ВАЖЛИВО! Контактні місця вала заряду і фоторецептора змащуються графітової змазкою. Склад не наноситься, якщо на осях залишилося достатня кількість струмопровідної речовини.
При заправці картриджа обов'язково прокручується світлочутливий барабан відразу ж після установки, при необхідності прибираємо надлишки тальку, якщо вони потрапили на вал заряду. Циліндр повинен йти плавно і рівно без будь-яких перешкод або непорозумінь.
 
 

Заправка тонерного відсіку

На бічній кришці відкручується гвинт, знімається шторка. Обережно виймається магнітний вал, а разом з ним і пластикові бушінгі. Поверхня ролика ретельно пилососиться, після чого протирається ізопропіловим спиртом. Серветка використовується без ворсу. Перед тим, як заправити тонер-картридж Canon Т06 Black обов'язково очищається тонерний відсік за допомогою пилососа. Якщо цього не зробити, залишки старого і нового порошку змішаються і в підсумку отримаємо неякісну друк. Процедура зарядки розхідника виконується за такою схемою:

 • ізопропіловим спиртом очищаємо кромку дозуючого леза від налиплого на нього тонера;
 • в щілину пристрою засипається 550-570 г відповідного тонера;
 • банку з мікрочастинками періодично струшується, контейнер простукується;
 • після закінчення залишки порошку з леза дозування видаляються м'якою серветкою.
 
У вихідне положення встановлюється вал перенесення зображення разом з бушінгом. Перевірка установки ролика здійснюється просто: повертається шестерня приводу. Якщо на поверхні вала тонер розподіляється рівномірно, значить процедура виконана правильно. На завершення заправки картриджа Canon Т06 Black закривається боковинами і прикручується. Дві половинки з'єднуються і фіксуються штифтами. Проводиться пробний друк. При появі дефектів у вигляді смуг, точок або блідого друку розсхідник відправляється на діагностику в сервісний центр.