💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа HP CF230A

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M203 | M227

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
339 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1600
Маса тонера, який засипається , гр.:
60-80
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1600
Вага тонеру, г 60-80
Чип роботу не блокує
Схожі моделі картриджів Canon 051, HP CF218A
Розміри упаковки (Ш x Г x В), мм 358 x 108 x 135
Вага в упаковці, кг 0,49

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF230A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Професійна заправка картриджа HP CF230A

Тонерні витратні матеріали вільно заправляються, а також використовуються повторно. Однак заправка картриджа HP CF230A пов'язана з деякими особливостями. В оригінальних зразках в бункері для тонера відсутня пробка, тому доводиться розбирати весь пристрій. Ця копітка процедура проводиться таким чином:

  1. Знімається торцева кришка, яка фіксується одним шурупом. Через зворотнє різьблення він відкручується за годинниковою стрілкою. При розтині панелі викруткою (розгойдують рухами) акуратно зривається стрижень із пластику.
  2. Витягується магнітний вал. Він обробляється пилососом. Якщо такої техніки немає, то з ролика витягується серцевина і відпрацьований порошок сам обсипається. З покриттям ролика поводяться делікатно, тому що в картриджі HP CF230A воно досить крихке.
  3. Тонерний бункер звільняється від непотрібного тонера. Для цього застосовується спеціальний тонерний пилосос.
 
З дозуючого леза обов'язково забирається наліт за допомогою змоченою в розчині ізопропілового спирту м'якої серветки. Знімати пластину не рекомендується. Вона встановлюється на оптимальному для дозування рівні і сідає на герметик, тому при демонтажі часто деформується. Якщо ж ця частина картриджа HP CF230A пошкоджена, то вона, звичайно, знімається і замінюється. Гвинти з різнобічної різьбленням відкручуются за таким принципом: один - вправо, а інший - вліво. Лезо акуратно підводиться, щоб зірвати герметик. Поверхня протирається безвосовою серветкою, просоченою спиртом. З бункерної ніші видаляються залишки тонера.
 

Особливості процесу

Заправка картриджа HP CF230A проводиться «під лезом», тобто порошок засипається в отвір уздовж всього пристрою за декілька заходів в дозуванні 60-70 м В процесі засипки розходник тримається рівно, паралельно поверхні, і струшується для рівномірного розподілу тонера. Оскільки всередині відсіку передбачена, свого роду, «мішалка», то додатково допомогти в рівномірному розподілі тонера можна прокручуючи шестерні.

 
Після заправки, картридж збирається. Осердя магнітного валу встановлюється в посадкове місце усіченою стороною. Тільки потім надівається оболонка. Бічна кришка кріпиться так, щоб шестерня була надіта на стрижень вала проявлення, а потім фіксується шурупами. Для перевірки рівномірності нанесення тонера на ролик, вісь прокручується за допомогою шестерні приводу. Шар повинен лягає рівно. Також, при необхідності, змінюється чіп, який витягується натисканням замку-кліпси. По завершенні заправки картриджа HP CF230A пристрій тестується.