💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа HP CF237X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Enterprise - M607 | M608 | M609 | M631 | M632 | M633

Заправка у майстерні ціна, від
939 грн
Заправка на виїзді ціна, від
989 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
25000
Маса тонера, який засипається , гр.:
900-1000
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 25000
Вага тонеру, г 900-1000
Чип не блокує
Розміри упаковки (Ш x Г x В), мм 380 x 180 x 287
Вага в упаковці, кг 2,71

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF237X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP CF237X за інструкцією

Інженери компанії Hewlett-Packard ретельно продумують кожну деталь моделі, тим самим забезпечуючи розхідник неперевершеною надійністю. У зв'язку з цим заправка картриджа HP CF237X має ряд складнощів, особливо при розбиранні корпусу. По обидва боки апарат з'єднаний пружинами. Вони відрізняються не тільки відтінком, а й силою натягу. Якщо при установці їх переплутати місцями, то на виході листи будуть чистими. До того ж картридж HP CF237X наглухо скріплений штифтами. Тому для вилучення цих стрижнів:

  • просверливаются отвори з внутрішніх сторін корпусу;
  • в зазори вставляється шило або зубної щуп;
  • штифти виштовхуються назовні.
 

Тільки після цього розхідник акуратно розділяється на дві половини. Розбір драм-блоку починається зі зняття бічної кришки. Спочатку відкручується гвинт, потім злегка поддягаєтся панель і разом із заводською пайкою обережно відривається або зрізається. Далі по черзі знімається:

  • світлочутливий барабан;
  • вал первинного заряду;
  • білий жолоб, прикріплений на двосторонню клейку стрічку;
  • ракель, який кріпиться двома гвинтами.
 

З контейнера, що відкрився, видаляється відпрацьований тонер за допомогою сервісного пилососа. При цьому ущільнювачі перевіряються на цілісність, а шнек - на легкість обертання. Кожна знята деталь протирається м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом.

ВАЖЛИВО! Особливістю того, як заправити картриджі HP CF237X, служить очищення проміжного відсіку. Щоб отримати до нього доступ, з торцевої частини блоку відкручуются два гвинти, і ніша очищається. Після складання, обов'язково прокручується бічна шестерня для перевірки працездатності шнека.

На завершення, драм-блок збирається: прикручується ракель, пластиковий жолоб і коротрон. Контактна вісь змащується струмопровідним мастилом. ОРС встановлюється у вихідну позицію. Втулка ставиться так, щоб пази збіглися. Торцовая кришка прикручується.

 

Безпосередня заправка картриджа HP CF237X

З кожного боку тонер-блоку відкручуються по 3 гвинта. Панель з шестернями від'єднується при натисканні спеціальних засувок. Магнітний вал видаляється разом з шестернею, розташованої на його осі. На лезі дозування відкручуются гвинти, пластина знімається. Тонерним пилососом очищається бункер через утворену щілину. Процедура виконується дуже акуратно, щоб не пошкодити щільну плівку з прорізами, яка знаходиться всередині і служить свого роду мішалкою. Далі проводиться заправка картриджа 37X:

  • відносно сумісним тонером;
  • в кількості 900-1000 г;
  • за допомогою насадки у вигляді воронки.
 

Корпус періодично простукується і струшується, щоб порошок рівномірно розподілявся по відсіку. Після закінчення процедури тонер-картридж збирається в зворотній послідовності. Прикручується лезо дозування. Вал заряду встановлюється в початкове положення, чорна втулка розташовується з боку механізму шестерен. На вісь ролика із зовнішнього боку надягається шестерня. Обидві торцеві кришки прикручуються гвинтами.

Після заправки картриджа HP CF237X, дві частини з'єднуються. Штифти вставляються в посадочні місця. Пружини натягу фіксуються по обидва боки, з урахуванням їх початкового розташування. Оскільки чіп не заважає роботі принтера, він не замінюється. Проводиться пробний друк. Якщо заправляли самостійно, при виявленні дефектів на відбитку картридж HP 37X відноситься до сервісного центру «Київ ІТ Сервіс» на діагностику.