💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів HP CF244A

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M15, M16, M28, M29

Заправка у майстерні ціна, від
249 грн
Заправка на виїзді ціна, від
299 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1000
Маса тонера, який засипається , гр.:
60-80
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1000
Вага тонеру, г 60-80
Чип роботу не блокує
Розміри упаковки (Ш x Г x В) 357 x 105 x 134 мм
Вага в упаковці 0,81 кг

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF244A

Приклад для ознайомлення: як відбувається заправка картриджа HP CF244A

Варто відзначити, що у оригінальних зразків відсутні кріпильні штифти, а частина корпусу просто приклеєна. З цієї причини перша заправка картриджа НР CF244A є досить складною і трудомісткою процедурою. На бічній кришці відкручується шуруп. За допомогою гострого предмета (скальпеля або леза) обережно прорізається по всьому периметру стик корпуса і кришки. Сила розподіляється рівномірно, щоб не пошкодився пластик. На це піде певний час.

Заправка картриджа HP CF244A

Заправка картриджа HP CF244A

Заправка картриджа HP CF244A

 

Далі тонерний картридж НР CF244A розділяється надвоє. Для цього одна частина пристрою зсувається по горизонталі в протилежну сторону. Після цього по черзі знімаються:
 • фотобарабан;
 • вал первинного заряду;
 • ракель (лезо очистки).
Таким чином звільняється доступ до ніші з відпрацьованим тонером. Для її очищення використовується тонерний пилосос. Якщо деталі забруднені, то вони також протираються м'якою серветкою, змоченою ізопропіловий спирт. Коли встановлю¹те контактна втулка вала заряду і край осі OPC змащуються струмопровідним мастилом.

Заправка картриджа HP CF244A

Частина друга

Перед розбиранням тонерного відсіку картриджа НР 44A відкручується гвинт на бічній панелі, яка вільно знімається. Потім витягується пластикова втулка, що служить напрямної. Виймається зі свого посадкового місця магнітний вал. Зняття дозуючого леза відбувається за таким алгоритмом:

 • відкручиваются шурупи;
 • видаляються бічні втулки-стабілізатори;
 • пластина відклеюється від корпусу, оскільки посаджена на герметик.

Процес відклеювання проводиться повільно і акуратно. Плоскою викруткою лезо піддягається під самим краєм і плавно піднімається. При цьому клей повинен залишитися на корпусі. Після цих процедур відкривається доступ до бункера. Перед тим як заправити картридж НР CF244A обов'язково пилососиться ніша пристрою. Очищений від залишків відсік заповнюється відповідним тонером в дозуванні 60 м Виконується кілька ходок уздовж отвору, після кожної з яких картридж струшується. Починається збірка.

 1. Лезо дозування прикріплюється на герметик, попередньо протертий ізопропіловим спиртом. Така процедура додасть йому колишню клейкість.
 2. Посаджена пластина фіксується втулками, які виконують роль стабілізаторів.
 3. Магнітний вал повертається на своє місце тільки після того, як встановлюється напрямна втулка. Її гніздо і хвостовик осі повинні співпасти.
 4. Надівається бічна кришка картриджа НР CF244A і прикручується гвинтом.
 5. Дві частини з'єднуються за принципом «зрушення назустріч».
 6. У кінці обов'язково вирівнюються пружини.

Відклеєна кришка також фіксується шурупом. При необхідності замінюється чіп, який утримується системою « замок-зубчик ». Для вилучення просто затискається хвостик. Оригінальна модель пристрою встановлюється в лазерний принтер і тестується.

 

Заправка картриджа HP CF244A

Заправка картриджа HP CF244A

Заправка картриджа HP CF244A

Заправка картриджа HP CF244A

 

Відео: Приклад складання і заправки картриджа HP CF244A