💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів HP CF259A

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M304 | M404 | M428

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000
Маса тонера, який засипається , гр.:
140
Колір заправки:
Чип:
роботу не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Вага тонеру, г 140
Чип роботу не блокує
Схожі моделі картриджів Canon Cartridge 057
Розміри упаковки (Ш x Г x В), мм 362 x 102 x 198
Вага в упаковці, кг 1,07

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа НР CF259А

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа НР CF259А - складно, але можливо

Важливо враховувати, що між собою моделі НР 26А і 59А дуже схожі, за винятком деяких конструктивних особливостей. Заправка картриджа НР CF259А починається зі зняття захисної шторки фотовала. Фіксуюча пружина видаляється лише після того, як користувач запам'ятав її вихідне положення. З корпусу витягуються два штифта:

  • біля кожного з них робляться прорізи (зрізається частина пластмаси);
  • стрижні підчіплюються;
  • деталі обережно виймаються плоскогубцями.
 

Потім пристрій розділяється на дві половини, при цьому обов'язково очищається драм-блок. Для цього витягується фотобарабан зі свого місця. Плоска викрутка вставляється між бічною панеллю і ОРС, а потім злегка відсувається. У цей момент показується край втулки, який захоплюється плоскогубцями і витягується. Далі знімається пружина. З гнізда картриджа НР 59А видаляється фотоциліндр. Після такої кропіткої процедури:

  • знімається вал первинного заряду (коротрон);
  • відкручується лезо очистки;
  • ці деталі очищаються за допомогою вакуумного пилососа і змоченою в розчині ізопропілового спирту безворсовой серветки;
  • з бункера видаляються залишки відпрацьованого тонера.
 
Перед установкою леза очищення на вісь вала проявлення, а також на втулку фотовала наноситься крапля струмопровідного мастила. У тому випадку, якщо заправка картриджа НР CF259А проводиться не вперше, перевіряється стан світлочутливого барабана. При наявності дефектів, безлічі подряпин і пошкоджень ця частина пристрою замінюється. Однак дана процедура проводиться тільки фахівцями або досвідченими користувачами.
 

Момент заправки картриджу НР 59А

На боковині відкручиваются два гвинти. Знімається панель разом з блоком шестерен. За допомогою пензля видаляється тонерний пил. Потім витягується магнітний вал і бушінгі з обох сторін. Відкручується лезо дозування, з якого видаляється наліт. Перед тим як заправити картридж НР CF259А:

  • ізопропіловим спиртом протираються ущільнювачі:
  • вакуумним пилососом звільняється відсік;
  • на банку з тонером одягається кришка-воронка.
 

В отвір бункера засипається до 140 г відносно сумісного тонера. Порошок рівномірно розподіляється по відсіку завдяки постукуванню і струшуванню блоку. Після цього кріпиться дозуюче лезо. Вставляється вал перенесення зображення так, щоб вісь у формі півмісяця перебувала з протилежного боку від шестерні. Бічна кришка картриджа НР CF259А прикручується.

На закінчення вставляється пружина в свою вихідну позицію між двома половинками пристрою і вирівнюється. У пази вставляються до упору штифти. Встановлюється шторка барабана перенесення зображення. Чіп не замінюється, однак при його відсутності мікросхема переноситься зі старого тонерного картриджа на новий. Принтер тестується.

 

Приклад заправки картриджа HP CF259A