💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів HP CF259X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M304 | M404 | M428

Заправка у майстерні ціна, від
469 грн
Заправка на виїзді ціна, від
519 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
10000
Маса тонера, який засипається , гр.:
400
Колір заправки:
Чип:
роботу не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 10000
Вага тонеру, г 400
Чип роботу не блокує
Схожі моделі картриджів Canon Cartridge 057H
Розміри упаковки (Ш x Г x В), мм 362 x 102 x 227
Вага в упаковці, кг 1,35

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF259X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Як заправити картридж HP CF259X без проблем

Оригінальні моделі нерідко відрізняються від своїх аналогів, випущених іншими виробниками, конструктивними особливостями. Наведена тут інструкція показує, як заправити картридж HP CF259X перший раз. При проведенні подальших розбирань обов'язково перевіряється стан фотобарабана та інших частин апарату. При необхідності деталі замінюються новими.

Для початку відгинається шторка фотовала і знімається, якщо заважає. Перед витяганням пружини обов'язково запам'ятовується її первісне розташування. Штифти витягуються особливим чином:

 • на краях кожного з них робляться прорізи (зрізається частина пластмаси);
 • штирі захоплюються прямими кусачками;
 • обережно витягуються з корпусу.
 

Картридж HP CF259X роз'єднується на дві частини. Фотоциліндр витягується з корпусу при інтенсивному натисканні плоскою викруткою на втулку ОРС. Це дозволить вивільнити вісь і витягнути її узкогубцамі. Після чого, фотовал легко витягується. Далі - ряд важливих операцій:

 • з посадкового місця виймається ролик первинного заряду;
 • вал очищається від тонера вакуумним пилососом і м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом;
 • откручиваются шурупи, що фіксують лезо, що чистить;
 • пластина обережно від'єднується від клейкої речовини;
 • ущільнювачі протираються спиртом для додання їм колишньої клейкості.
 

На цьому етапі очищається відсік відпрацьованого тонера. Зазвичай застосовується спеціальний тонерний пилосос, оскільки частинки порошку в десятки разів менше пилу і небезпечні для здоров'я людини. Тільки тепер картридж HP CF259X збирається в зворотному порядку: лезо прикручується, встановлюється очищений вал і на контактну сторону наноситься графітова мастило. Металева втулка повертається в посадочне гніздо фотобарабана. Перед цим вона очищається і також змащується мастилом зі струмопровідним складом. 

 

Продовження заправки картриджа HP CF259X

На другій половині блоку відкручиваются гвинти, що знаходяться збоку. Торцева кришка знімається. Акуратно витягується магнітний вал. Витягується дозуюче лезо і за допомогою того ж пилососа від залишків порошку очищається тонерний відсік. Пластина та ущільнювачі протираються ізопропіловим спиртом. Якщо липка субстанція має дефекти або пошкоджена, то замість неї наноситься силіконовий герметик, але тільки після зняття старого. Далі проводиться заправка картриджа HP CF259X відповідним тонером:

 • на банку з порошком надягається конусоподібна лійка:
 • тонер засипається в зазор, що відкрився, в кількості 400 г;
 • робиться кілька заходів;
 • в процесі заправки відсік струшується і простукується.
 

Після цього порошок, що розсипався, забирається за допомогою пилососа. Шурупами фіксується дозуюче лезо, при цьому пластина повинна стикатися з контактною пружиною. Встановлюється вал проявлення картриджа HP 59X (зріз магніту повинен бути спрямований вниз). Ролик повертається в посадочне гніздо до моменту блокування. Після цього валик прокручується для того, щоб переконатися, що тонер лягає рівним шаром, без горбків і дефектів. 

 
Бічна панель прикріплюється двома шурупами. Обидві частини з'єднуються і фіксуються штифтами з кожного боку. Стрижні не повинні виступати з корпусу. Вирівнюються пружини. Встановлюється шторка фотоциліндра, перевіряється правильність положення пружини і попадання виступу в гніздо кришки. За необхідності замінюється чіп. З обох боків зрізається пластик і мікросхема витягується. Якщо новий чіп сідає вільно, на зрізані кути наноситься термоклей. Тільки тепер принтер готовий до друку.