💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа HP W1106A

Використовується для моделей принтерів

HP Laser - 103 | 107 | 108 | 135 | 137

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1000
Маса тонера, який засипається , гр.:
70-80
Чип:
вимикається
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1000
Вага тонеру, г 70-80
Чип вимикається
Схожі моделі картриджів Samsung MLT-D104
Розміри упаковки (Ш x Г x В) 363 x 137 x 98 мм
Вага в упаковці 1,3 кг

Правильна заправка картриджа HP W1106A

Боковини оригінальних витратних матеріалів кріпляться не гвинтами, а пластиковими заклепками. Розтин картриджа HP W1106A проводиться ножем: спайки зрізаються в вузлах скріплення. Для зняття бічної кришки знадобиться плоский предмет, яким поддягаєтся панель і по шву від'єднується від корпусу. Розхідник розділяється по краях плоскою викруткою. У лівій і правій нижніх сторін акуратно обходиться замок, який не можна пошкоджувати. Поділяємо картридж на дві половини. У відсіку для відпрацьованого тонера:

  • знімається вал первинного заряду;
  • відкручується ракель;
  • очищається бункер від старого тонера.
 

Висока якість друку картриджа HP W1106A можливо завдяки чистому валу PCR і лезу, що чистить. Тому вони протираються м'якою серветкою, змоченою спиртом. До того ж чистяться зняті нами кришки бічних кріплень і контактів магнітного вала. Всі деталі збираються в зворотному порядку. 

 

Друга частина розбирання

Виймаємо металеву вісь з фотовала. На її контакти наноситься струмопровідне мастило, якщо його недостатньо. Розбирання відсіку з фотоциліндром починається з вилучення світлочутливого барабана з боку шестерні. Фотовал виймається в напрямку зліва направо. Потім знімається дозуюче лезо картриджа HP W1106A, що утримується на гвинтах, а за ним магнітний вал. Відкривається кришка на бункері, після чого:

  • відсік і ніша під магнітним роликом очищаються вакуумним пилососом;
  • безворосовой серветкою протирається вал, лезо (особливо кромка, на якій знаходиться старий тонер) і шестерня;
  • встановлюємо і фіксуємо на своїх місцях лезо і вал.
  • проводиться заправка картриджа HP W1106A відповідним тонером в кількості 70-80 г.
 
На час процедури надягається бічна кришка з боку шестерні, щоб було зручно. Порошок періодично струшується. Після заповнення відсіку, отвір бункера закривається, а магнітний вал прокручується. Тонер повинен лягати рівним шаром на його поверхню. Тільки тепер тимчасово надіта кришка знімається і встановлюється фотобарабан.
 
Дві частини картриджу HP W1106A з'єднуються в одну. Кришка з правого боку, протилежного від чіпа, надягається так, щоб вісь фотоциліндра потрапила у відведене для неї місце. Перед кріпленням лівої бічної панелі замінюється чіп, а на контакти наноситься невелика кількість струмопровідного мастила. Для фіксації кришок застосовуються шурупи (5 мм) або гарячий (клейовий) пластик. На завершення перевіряється робота картриджу.

 

Разом з цим товаром також пропонуємо:

Заправка картриджа Samsung MLT-D104S Використовується для моделей принтерів
Samsung Заправка картриджа Samsung MLT-D104S
269 грн