💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів HP W1470A

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Enterprise - M610 | M611 | M612 | M634 | M635 | M636

Заправка у майстерні ціна, від
639 грн
Заправка на виїзді ціна, від
689 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
10500
Маса тонера, який засипається , гр.:
600
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 10500
Вага тонеру, г 600
Чіп роботу не блокує
Розміри упаковки (Ш x Г x В) 380 x 180 x 270
Вага в упаковці, кг 2,10

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP W1470A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP W1470A або не пропустіть з уваги жодну деталь

Увага! У процесі розбирання і особливо збірки розхідника приділяється особлива увага кожный деталі. В іншому випадку самостійна заправка картриджа HP W1470A буде виконана з помилками, які приведуть до дефектів друку.

З бічних панелей пристрої знімаються пружини (з боку подачі вона більш темного кольору!). З корпусу виймаються штифти. Для вилучення стрижнів на кінці кожного з них дрилем робляться отвори. У зазори вставляється металевий штифт і кріпильні елементи виштовхуються, а потім витягуються плоскогубцями. Після цього картридж HP W1470A розділяється на дві половини. Драм-блок розбирається в такому порядку:

  1. Знімаються боковини. Відкручується гвинт, а в місцях спайки зрізається пластик. Це робиться максимально акуратно, щоб не поламати посадочне гніздо ОРС, інакше доведеться повністю замінювати картридж.

  2. Витягується фотобарабан з підшипником і коротрон. Вал первинного заряду протирається серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом. На вісь ролика наноситься струмопровідне мастило.

  3. Видаляється вузол освітлювача і відкручується ракель. Біла пластина lamp assembly обережно зривається з корпусу, адже вона тримається на двосторонньою липкою стрічці. Заправка картриджа HP W1470A буде успішною, якщо з миючого леза зняти старий тонер. Також з контейнера забирається відпрацюваний тонер за допомогою пилососа.

  4. Очищається торцевий шнек. Відкручується шуруп, що утримує планку. Коли панель піднімається, ніша пилососиться. Після закриття відсіку, перевіряється працездатність механізму, а для цього прокручується шестерня.

 

На даному етапі ця частина тонерного картриджа HP 147A збирається. Прикручується ракель, а також приклеюється елемент вузла освітлювача. У вихідну позицію встановлюється коротрон і фоторецептор з підшипником. На вісь циліндра наноситься невелика кількість графітового мастила. Надягається захисна шторка, яка фіксується гвинтом і приклеюється силіконом в місці зрізу.

ВАЖЛИВО! Оскільки картридж W1470A має великий ресурс друку, рекомендується проводити процедуру відновлення пристрою. У більшості випадків це робиться після 2-3 заправок. 

 

Правильна заправка картриджа HP W1470A

З кожного боку тонер-блоку відкручується по три гвинта. Заглушка з шестерним механізмом відщіпається засувками, які злегка підчіплюються. З приводу вала проявлення знімається шестерня, а потім витягується і сам ролик. Магнітний вал обережно очищається серветкою зі спиртом. Знімається дозуюче лезо, прикручене гвинтами. Пластина відривається так, щоб липкий ущільнювач залишився на корпусі тонер-картридж HP W1470A. Для відновлення липкості основа протирається спиртом або наноситься новий шар силікону. У відкрившийся бункер засипається сумісний тонер:

  • за допомогою конусоподібної насадки;
  • в кількості 600 г;
  • рівномірно розподіляється по відсіку.
 

Частки тонеру, що розсипався, прибирається серветкою. На своє місце прикручується лезо дозування. Встановлюється в гніздо вал перенесення зображення. На вісь ролика з внутрішньої сторони надягається чорна втулка, а з зовнішньої - біла. На цьому заправка картриджа HP 147A завершується, тому встановлюються і прикручуються торцеві кришки. При установці вала ключ у вигляді півмісяця має співпасти з пазом шторки. 

 
Дві частини з'єднуються, після чого у відповідні отвори вставляються штифти. На кожну з сторін надягають пружини з урахуванням ступеня натягу. Чіп замінюється в тому випадку, якщо потрібно спростити систему стеження ресурсу друку тонерного картриджа HP W1470A. На закінчення друкується пробна сторінка.