💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів HP W1470X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Enterprise - M611 | M612 | M634 | M635 | M636

Заправка у майстерні ціна, від
939 грн
Заправка на виїзді ціна, від
989 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
25200
Маса тонера, який засипається , гр.:
900-1000
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 25200
Вага тонеру, г 900-1000
Чіп роботу не блокує
Розміри упаковки (Ш x Г x В) 380 x 180 x 287
Вага в упаковці, кг 2,71

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджу HP W1470X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP W1470X з примітками

Термін служби друкованого пристрою багато в чому залежить від якості використовуваного тонера. Тому заправка картриджа HP W1470X проводиться виключно висококласним матеріалом. Розбирання апарату починається зі зняття бічних пружин. Звертається увага, що вони відрізняються кольором і натягом. При складанні цей момент враховується.

Розхідник розділяється на дві частини тільки після вилучення з корпусу з'єднуючих штифтів. Так, у верхній панелі картриджа HP 147X просвердлюється пластик, куди впираються стрижні. У отримані отвори вставляються штифти, що нагадують зубної щуп, і штифти виштовхуються з посадкового місця, а потім витягується плоскогубцями. Половина з фотоциліндром розбирається за такою схемою:

  • на торцовій кришці відкручується гвинт, на стику зрізається спайка, завдяки чому боковини знімаються;
  • витягується світлочутливий барабан разом з підшипником;
  • видаляється вал первинного заряду;
  • акуратно відклеюється вузол lamp assembly;
  • відкручується ракель;
  • очищається відсік відпрацювання за допомогою сервісного пилососа.

ВАЖЛИВО! Зняття торцевої панелі виконується дуже обережно. При пошкодженні посадкового гнізда ОРС потрібно повна заміна розхідника. 

 
У тонерних картриджів HP 147X спиртом протирається коротрон, лезо для чищення і липка стрічка, на яку кріпиться вузол освітлювача. Обов'язково очищається торцевий шнек. Спочатку відкручується гвинт, потім відкривається планка, потім пилососиться ніша. Після складання перевіряється рухливість шнека прокручуванням білої шестерні. Заправка картриджа HP W1470X не матиме успіху, якщо не очищений бункер відпрацювання.
 
Картридж HP 147X збирається за тим же принципом. Прикручується ракель, приклеюється планка lamp assembly, а потім встановлюється коротрон і фотовал. На всі контактні місця (вісь вала і ОРС) наноситься невелика кількість графітового мастила. У разі зносу деталі замінюються. Надягається панель і прикріплюється гвинтом. До того ж силіконом приклеюється посадкове кільце фоторецептора.
 

Заправка картриджа HP W1470X або робота з другим блоком

Спочатку по обидва боки знімаються бічні кришки, кожна з яких кріпиться трьома гвинтами. Для зняття однієї заглушки потрібно підчепити засувки. З блоку шестерен тонер-картриджу HP 1470X знімається тільки шестерня магнітного валу. Після чого витягується сам ролик і протирається серветкою, змоченою спиртом.

 

Відкручується дозуюче лезо, при цьому пластина знімається максимально акуратно, щоб липкий шар ущільнювача залишився на пластині. Проводиться заправка картриджа HP W1470X відносно сумісним тонером. Оптимальне дозування становить 1400 г. Щоб порошок рівномірно розійшовся по відсіку, то пристрій час від простукується і струшується. Далі - збірка тонер-блоку:

  1. Прикручується лезо дозування.
  2. Перевіряється липкість ущільнювача. При необхідності він або протирається спиртом, або замінюється новим шаром силікону.
  3. Встановлюється вал проявлення. На вісь з внутрішньої сторони надягається чорна втулка, а з боку шестерень - біла.
  4. Фіксуються боковини. Ключ ролика повинен потрапити до відповідного пазу, тільки потім панель прикручується. 
 
Дві частини картриджу HP W1470X з'єднуються. Штифти вставляються у відведені для них отвори. Бічні пружини надягають відповідно до ступеня натягу (темна - на сторону подачі принтера). Чіп можна не міняти, він роботу не блокує. А ось відсутність чіпа в пристрої блокує роботу техніки. Якщо з якихось причин його немає, то зі старого розхідника знімається мікросхема і переставляється на заправлений. Далі проводиться пробний друк. Знання всіх подробиць того, як заправити картридж HP 147X дозволить уникнути помилок, які призводять до порушення нормальної роботи на відбитках.