💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів HP W1470Y

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Enterprise - M611 | M612 | M634 | M635 | M636

Заправка у майстерні ціна, від
1329 грн
Заправка на виїзді ціна, від
1379 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
42000
Маса тонера, який засипається , гр.:
1800
Колір заправки:
Чип:
не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 42000
Вага тонеру, г 1800
Чіп роботу не блокує
Розміри упаковки (Ш x Г x В) 380 x 180 x 366
Вага в упаковці, кг 3,77

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP W1470Y

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа НР W1470У очима професіоналів

Незважаючи на великий ресурс моделі і збільшений обсяг тонерного бункера, заправка картриджа НР W1470У нічим не відрізняється від його попередників: зразків 147А і 147Х. Так, розбирання розхідника починається зі зняття бічних пружин. З боку подачі вона йде більш темного відтінку, що потрібно запам'ятати, в іншому випадку папір з принтера буде виходити білим. Для видалення штифтів з картриджу НР 147У:

  • у верхній панелі просвердлюються отвори біля металевих стрижнів;
  • в них зігнутої стороною вставляється модифікований гачок (схожий на зубний щуп);
  • стрижні виштовхуються або акуратно вибиваються.
 

Після цього пристрій розділяється на дві частини. У тонерному відсіку знімається торцева кришка: відкручується гвинт і зрізається пластикова спайка. Злегка поддягаєтся фотобарабан, а потім витягується разом з підшипником. За ним виймається ролик первинного заряду, який протирається змоченою спиртом безворсовой серветкою. Далі видаляється вузол освітлювача, прикріплений до ракеля липкою стрічкою. Відкручується для чищення лезо і очищається так само, як і коротрон. З відсіку висипається відпрацьований тонер.

ВАЖЛИВО! Торцевий шнек картриджа НР 147У вартий особливої ​​уваги. У його бічній частині відкручуються шурупи. Потім піднімається планка і пилососиться ніша. Після закриття відсіку і прикручування планки, перевіряється рухливість шнека за допомогою бічної шестерні.

 

Деякі технічні моменти

Для проведення подальшої заправки картриджу НР W1470У виконується очищення бункера відпрацювання. З контейнера пилососом видаляються все відпрацювання. У правильному порядку проводиться збірка цієї частини розхіднику. Перевіряється його герметичність. На своє місце:

  • прикручується ракель;
  • приклеюється lamp assembly;
  • встановлюється вал заряду.

Контакт ВПЗ змащується графітовим складом, інакше принтер почне друкувати чорними смугами. Також мастило замінюється і на осі світлочутливого барабана, після чого фотоциліндр встановлюється у вихідну позицію і вирівнюється за допомогою вкладок. Надягається торцева заглушка і фіксується гвинтом. Додатково силіконовим клеєм можна проклеїти місце зрізу.

 

Правильна заправка картриджа НР W1470У

З обох сторін тонер-блоку знімаються торцеві заглушки. Кожна панель кріпиться трьома гвинтами. Кришка з шестернею відщіпається спеціальними язичками, розташованими в нижній частині. З приводу проявочного валу картриджа НР 147У видаляється шестерня, а разом з нею і сам ролик. Відкручуються гвинти (з правобічним різьбленням) на дозуючому лезі і пластина обережно відривається від корпусу так, щоб липкий ущільнювач залишився на пластиці. Тільки тепер виконується заправка картриджа НР W1470У:

  • відміряється 1400 г відповідного тонеру (для серії М607);
  • на пляшку надягається спеціальна конусна насадка;
  • порошок рівномірно засипається в бункер.

ВАЖЛИВО! Лезо дозування сідає на липке ущільнення. Якщо матеріал втратив свою клеючу властивість, то він протирається спиртом або замінюється новим шаром силіконового клею.

 
До ущільнювача приклеюється дозуюче лезо і прикручується двома гвинтами. Магнітний вал встановлюється так, щоб чорна втулка ролика перебувала з боку редуктора. Також надягається білий підшипник і заглушка, яка фіксуються трьома гвинтами. З боку шестеренчатого блоку на вал встановлюється привід, після цього прикручується бічна заглушка. Щоб ключ проявного валу став в гніздо шторки, валик злегка прокручується. Дві половини розхідника з'єднуються. У посадові місця вставляються штифти, але так, щоб стрижні не виступали з корпусу. З кожного боку пристрою надягають пружини (та, що темніше, з боку шестерні). При необхідності знімається і замінюється чіп.
Ця докладна інструкція дає лише загальне уявлення про те, як заправити картридж НР 147У самостійно. Для виконання деяких дій потрібна спеціальна підготовка.