💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів НР CE311A

Використовується для моделей принтерів

HP LaserJet Pro - M175 | M275CP1020CP1025

Заправка у майстерні ціна, від
429 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1000
Маса тонера, який засипається , гр.:
40
Колір заправки:
Чип:
заміна
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1000
Аналогічні моделі картриджів Canon 729C, Xerox 106R02258
Вага тонера, г 40
Чіп заміна

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа НР CE311A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Нескладне заправлення картриджа HP CE311A

Пристрій розхідника досить простий, тому не викликає особливих труднощів у досвідченого майстра. Заправка картриджа HP CE311A включає: розбирання конструкції, очищення модулів та заряджання тонером. До того ж контактні місця валу проявки змащуються струмопровідним мастилом.

 

Перший етап

Для початку відкручується захисна шторка білого кольору, пластина піддягається та знімається. З протилежного боку теж відкручуються 2 гвинти. Потім дуже обережно видаляється боковинка разом із втулкою та пружиною, яка притримується, оскільки може зіскочити. Як показано в інструкції із заправки картриджа HP CE311A, на цьому етапі виймаються:

  • дві шестерні;
  • ще одна біла кришка, що утримується гвинтом;
  • вал перенесення зображення;
  • дозуюче лезо, яке прикріплене двома гвинтами.

ПОРАДА! Якщо кромка леза підбору або поверхня девелопер-ролера пошкоджена/деформована, то комплектуючі обов'язково замінюються.

 

Бункер, що відкрився, пилососиться спеціальним пилососом для дрібнодисперсних частинок. Але спочатку з осі поролонового очисника, що залишився в корпусі, знімається підшипник, щоб його не засмоктало в апарат. Перед тим, як заправити картридж HP 126C, проявний ролик та лезо дозування протираються серветкою без ворсу, змоченою розчинником ULC. Залишки порошку, що запікся, видаляються дерев'яною паличкою або сірником.

ВАЖЛИВО! Пластина дуже тендітна, тому при надмірному натисканні може пошкодитися.

 

Заправка картриджа HP CE311A: дозування та особливості збирання

Через зазор конструкції засипається висококласний тонер синього кольору. Бункер містить 30-40 г порошку відносно сумісної марки. При використанні захисної чеки на цьому етапі встановлюється стрічка. Один її кінець виводиться назовні крізь бічний отвір. Далі на свої місця повертаються робочі деталі:

  1. Правильно виставляється лезо дозування. Для отримання високої якості друку проміжок повинен становити 1,8 мм. Під час цієї процедури використовується спеціальний щуп.
  2. Пластина прикручується 2 гвинтами.
  3. Зліва встановлюється біла кришка та пригвинчується. На обидві осі валиків надягають шестерні, які мають стати у правильне положення.
  4. У посадковому місці розміщується вал перенесення зображення.
  5. На правий бік одягається кришка та фіксується гвинтами.

ВАЖЛИВО! У цих моделях лазерних принтерів блок з фотобарабаном вбудований у друкувальний пристрій. З цієї причини він міняється лише при виникненні серйозних дефектів друку і лише фахівцями.

 

Найскладніше в заправці картриджа HP CE311A - це встановлення лівої боковинки. Сторона з шестернями закривається шторкою та прикручується (2 гвинти). Пружина встановлюється у вихідну позицію: один її кінець знаходиться під втулкою приводу, а другий - на корпусі.

На останньому етапі заряджання розхідника замінюється чіп. Для отримання мікросхеми зрізається її пластикове кріплення. Ставиться в гніздо новий чіп, але перед тим його «ребра» злегка змащуються гарячим пластиком. Наприкінці виконується пробний друк для перевірки правильності збирання.