💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа НР CE390X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet - M4555 | M602 | M603

Заправка у майстерні ціна, від
989 грн
Заправка на виїзді ціна, від
1019 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково перед ті після заправки. При заправці, відновленні, ремонті чи профілактиці картриджа - процедура безкоштовна. Якщо необхідна лише діагностика - дізнавайтесь вартість у диспечера чи свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні чи ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхадна лише профілактика чи заправка та профілактика - можлива додаткова плата 50-100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
24000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
950-1200
Колір заправки:
Чип:
можна не замінювати, картридж буде працювати
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 24000
Похожие модели картриджей HP CE264X
Вага тонеру, г 950-1200
Чіп не блокує

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа НР CE390X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP CE390X: етапи та збирання в деталях

Пристрій дуже потужний, тому має складні механізми кріплення. Так, заправка картриджа HP CE390X починається зі зняття кришок торця. На кожній панелі відкручується по 4-5 гвинтів. Але перед видаленням боківок, від'єднується захисна шторка фотоциліндра. Справа з паза виймається металева напрямна, а зліва піддягається та відгинається кріплення. Кришка знімається, а пружина притримується, оскільки може зіскочити. Тільки тепер бічні платформи забираються, картридж поділяється на дві секції.

 

Частина OPC-Drum

Світлочутливий барабан збоку фіксується пластиковим утримувачем. На цьому кріпленні видаляється гвинт, деталь знімається. Відповідно до інструкції із заправки картриджа HP CE390X із корпусу по черзі виймається:

  • фоторецептор;
  • вал перенесення заряду;
  • ракельне лезо (кріпиться двома гвинтами).

ВАЖЛИВО! Фотоциліндр з лівого боку насаджено на короткий контактний штифт. Тому спочатку піднімається частина із шестернею, а потім модуль обережно знімається зі стрижня.

Насамперед усі запчастини та бункер відпрацювання ретельно пилососяться. Додатково деталі протираються серветкою, змоченою у розчиннику ULC. Особливо якісно очищається край ракеля, щоб ідеально зчищати тонер з фотобарабана. Також з посадкових місць валів (гнізд та осей) забирається струмопровідна паста. Ці дії є обов'язковими для заправки картриджа HP CE390X. Тільки після цього збирається:

  • рівно виставляється та прикручується лезо очищення;
  • контакти обох валів змащуються графітовим складом;
  • встановлюється коротрон;
  • повертається у вихідне положення OPC-Drum;
  • вдягається та фіксується гвинтом кріплення фотовалу.
 

Втулка тримача фоторецепторного барабана має стати у відведений для неї паз. Інакше між деталлю та корпусом утворюється люфт. До того ж, щоб циліндр плавне ковзав по краю ракеля, його поверхня припудрюється тальком або тонером. Залишки старт-пудри забираються сервісним пилососом.

Детальна заправка картриджа HP CE390X

Як у випадку з фотобарабаном, девелопер-ролер також утримується кріпленням. Тому тримач ролика акуратно знімається, а разом із ним і шестерня приводу. Потім на кришці відкручуються 2 глибоко посаджені гвинти, панель із пружиною знімається, завдяки чому звільняється вал перенесення зображення. Деталь із двома бушингами та втулкою витягується з конструкції. Відгинаються прозорі уловлювачі тонера і відкручується лезо, що дозує.

 

З корпусу виймається пробка бункера, після чого з контейнера висипається порошок, що залишився. Перед тим, як заправити картридж HP 90X, відсік та ущільнювачі добре очищаються сервісним пилососом, а потім у пристрій по черзі встановлюється:

  1. Лезо дозування. Пластина максимально рівно виставляється по відношенню до корпусу і прикручується 2 гвинтами.
  2. Втулка девелопер-ролера. Її зубчик має потрапити у відповідний паз.
  3. Вал роздачі. Бушинги замінюються, якщо на них є тріщини або дефекти.
  4. Пластина-кріплення. Пружина має стиснутись і стати у своє гніздо. Шторка прикручується гвинтами.
  5. Шестерня ролика переносу. Зверху деталь фіксується утримувачем.

ВАЖЛИВО! Перед складанням обов'язково змащується контактна втулка ролика проявки.

У бункерний отвір засипається 950-1200 г сумісного тонера. Корок щільно закупорюється. Спочатку надягається ліва боківка та фіксується по центру. Блок із фотобарабаном встановлюється в корпус та прикручується крайнім гвинтом. Далі прикріплюється права торцева кришка, а на лівій - кріпляться решта кріпильних елементів.

 

На закінчення

Повертається на місце захисна шторка фотовалу. Металеві напрямні вставляються у потрібні отвори. У важелі розташовується пружина, один кінець якої залишається в кришці, а другий виводиться назовні. Тримач прикріплюється до розхідника.

За потреби замінюється чип. Його пластикові тримачі зрізаються, стара мікросхема витягується, а нова - вставляється. На тонер-картридж НР встановлюється захисна кришка. Обов'язково друкується пробна сторінка.