💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів HP CF280X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M401 | M425

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково перед ті після заправки. При заправці, відновленні, ремонті чи профілактиці картриджа - процедура безкоштовна. Якщо необхідна лише діагностика - дізнавайтесь вартість у диспечера чи свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні чи ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхадна лише профілактика чи заправка та профілактика - можлива додаткова плата 50-100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
6900 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
290
Колір заправки:
Чип:
можна не замінювати, картридж буде працювати
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 6900
Схожі моделі картриджів HP CE505X
Вага тонеру, г 290
Чіп не блокує

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF280X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP CF280X: як проходить та які особливості складання

Вбудований у пристрій чіп зазвичай не замінюється. Все ж таки, коли виконується заправка картриджа HP CF280X в майстерні, мікросхема замінюється. Це робиться для того, щоб користувачів не відволікало повідомлення, що постійно випливає, про необхідність замінити розхідник.

 

Дві половинки

Спочатку з обох боків піддягається та знімається захисна шторка фоторецепторного барабана. Пружина притримується, оскільки може злетіти. Обов'язково запам'ятовується (фотографується) її правильне розташування, адже в інструкції із заправки картриджа HP CF280X не зазначено, як вона має стояти.

У корпусі з боку чіпа в заглибленнях біля боківок просвердлюються невеликі отвори. Через утворені зазори металеві штифти виштовхуються за допомогою вигнутого шила та виймаються плоскогубцями. Тільки після цього тонер-картридж ділиться на дві секції.

 

Як розбирається драм-юніт?

Насамперед витягується OPC-Drum. Обережно затискається пластина кріплення штифта циліндра, після чого вісь витягується з оболонки кусачками. З корпусу видаляється вал первинного заряду, а також лезо очищення. На пластині відкручуються 2 гвинти, деталь від'єднується та акуратно знімається. Сервісним пилососом очищається бункер, що відкрився.

ПОРАДА! Секретом правильної заправки картриджа HP CF280X є очищення всіх робочих деталей. Електропровідне покриття фоторецептора протирається сухою серветкою без ворсу, а коротрон та ракель обробляють ізопропіловим спиртом. Ретельно вичищається край леза.

Перед збиранням тонер-картриджа від старого мастила очищаються всі посадочні гнізда модулів. На контактні місця валу PCR, а також штифт фоточутливого барабана наноситься трохи графітового складу. Потім драм-юніт збирається у такій послідовності:

 • рівно виставляється лезо, що чистить, і прикручується;
 • встановлюється в правильному положенні ролик заряду;
 • повертається на місце фотоциліндр;
 • в модуль вставляється металевий штир.
 

Розбираючись, як заправити картридж HP 80X, завжди враховується те, що з часом комплектуючі зношуються. Тому витягнуті деталі уважно оглядаються. Якщо на OPC-Drum занадто багато подряпин, потертостей або дефектів, а кромка ракеля деформована, то ці запчастини замінюються.

Більше того, після складання відсіку відпрацювання, фоторецептор притрушується тальком і прокручується, щоб порошок рівномірно розподілився на поверхні циліндра. За рахунок цього барабан більш плавно ковзатиме по кромці леза очищення.
 

Як розбирається тонерний бункер?

З боку ручки на торцевій панелі зрізуються пластикові шпильки. На їх місці просвердлюються отвори для шурупів. В інших випадках кришка просто насаджується на гарячий клей. Боковинка знімається: в зазор між корпусом вставляється плоска викрутка і злегка натискається на шторку, після чого від'єднується. Наступні дії виконуються за таким алгоритмом:

 1. Витягується проявний вал з бушингами та кріпленням.
 2. Забирається шестерня приводу.
 3. Знімається лезо дозування. Деталь утримується 2 гвинтами.
 4. З бункера сервісним пилососом видаляються залишки тонера.

Девелопер-ролер і дозуюче лезо пилососяться, а потім очищаються розчинником ULC. Особливо ретельно протирається кромка пластини, оскільки від цього залежить розподіл тонера на поверхні ролика. З контактних місць видаляються залишки графітового мастила.

 

Заправка картриджа HP CF280X та складання

У бункер через зазор засипається відносно сумісний тонер у кількості 290-300 г. Порошок, що розсипається, забирається тонерним пилососом. Після цієї важливої ​​процедури виконується складання:

 1. Рівно встановлюється дозувальне лезо і прикручується 2 гвинтами.
 2. На контактну пластину в боковинці наноситься струмопровідне мастило.
 3. Ставиться в гніздо шестерні приводу.
 4. Повертається у вихідну позицію девелопер-ролер. Його вісь має потрапити в паз боківки у вигляді півмісяця.

Вдягається торцева кришка, яка або прикручується шурупами, або фіксується гарячим пластиком. Дві половинки картриджа HP CF280X з'єднуються та з боків скріплюються штифтами. Встановлюється захисна шторка фоторецептора, у правильне положення зводиться пружина. Друк пробної сторінки також виконується.