💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа HP CF283A

Використовується для моделей принтерів

LaserJet Pro - M201 | MFP M125 | MFP M127 | M225

Заправка у майстерні ціна, від
249 грн
Заправка на виїзді ціна, від
299 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково перед ті після заправки. При заправці, відновленні, ремонті чи профілактиці картриджа - процедура безкоштовна. Якщо необхідна лише діагностика - дізнавайтесь вартість у диспечера чи свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні чи ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхадна лише профілактика чи заправка та профілактика - можлива додаткова плата 50-100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
85
Колір заправки:
Чип:
можна не замінювати, картридж буде працювати
 

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF283A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP CF283A у докладному описі

Пристрій має досить унікальні конструктивні особливості. Тому розбирання та заправка картриджа HP CF283A вимагають від майстра особливої ​​уваги.

Для початку на правій боківці відкручується лише один гвинт, що утримує панель із шестернею фотовалу. Кришка піддягається та видаляється, пружина зводиться на виступи. Витратник поділяється на дві половинки рухом у напрямку від осі фоторецептора (принцип шарніра). Бокові пружини акуратно вивільняються з пазів.

 

Блок драм-юніту

Обережно витягується світлочутливий барабан за бік із більшою шестернею. Потім виймається ролик первинного заряду. Спочатку відгвинчується лезо очищення, прикріплене 2 гвинтами, а потім за допомогою сервісного пилососа очищається бункер відпрацювання та весь корпус. 

OPC-Drum, коротрон і ракель обов'язково протираються м'якою сухою серветкою. Забруднення, що залишилися після цієї процедури, видаляються ізопропіловим спиртом. Зношені деталі замінюються новими, інакше якість друку може різко погіршиться. Дотримуючись інструкцій із заправки картриджа HP CF283A, всі модулі повертаються у вихідні позиції:

  • акуратно прикручується лезо, що чистить;
  • змазуються струмопровідним складом контактні місця та посадочні гнізда;
  • встановлюється вал PCR;
  • встановлюється фоточутливий циліндр.

ПОРАДА! Фетрові ущільнювачі, розташовані в бічних частинах, також очищаються. Для кращого прилягання вони спушуються шліцем викрутки.

Щоб барабан набагато м'якше ковзав по кромці леза, його поверхня присипається невеликою кількістю тальку. Для рівномірного розподілу порошку циліндр прокручується, залишки забираються. Ця процедура також сприяє більш плавному запуску розхідника.

 

Тонерний блок та заправка картриджа HP CF283A

На другій половинці пристрою праворуч відкручується 2 гвинти. Після зняття торцевої кришки забираються всі шестірні. З протилежного боку видаляється один гвинт, боковинка від'єднується, але чорна втулка не повинна загубитися. Почергово виходить із тонер-картриджу:

  • вал прояву зображення;
  • бушинги ковзання;
  • дозувальне лезо, прикріплене 2-а гвинтами.

ВАЖЛИВО! Девелопер-роллер та його підшипники ретельно протираються м'якою серветкою, змоченою розчинником для електромеханічних виробів. Кромка леза підбирання очищається від нагару та запеклого тонера.

Перед тим, як заправити картридж HP CF283A, обов'язково пилососиться бункер. До того ж, з бічних магнітних пасток забираються залишки старого порошку. Через зазор контейнера засипається до 80-85 г тонера лінійки НР або іншої відповідної марки. Мікрогранули, що розсипалися, видаляються сервісним пилососом.

ПОРАДА! Для стартового зразка застосовується менша доза: 50-65 г.

Очищені деталі ставляться на свої місця. Прикручується лезо, що дозує, а за ним прикріплюється одним гвинтом ліва боковушка. У посадкове гніздо встановлюється магнітний вал разом із бушингами. З правого боку в правильному порядку надягаються шестерні та закриваються кришкою, яка фіксується гвинтами.

 

Всі тонкощі фінального складання

Після заправки картриджа HP CF283A дві частини пристрою з'єднуються. У пази вставляються елементи кріплення і вирівнюються пружини. Торцева кришка повертається на місце, а потім:

  • пружинний механізм скидається;
  • вусики пружини розміщуються на передбачених для них місцях;
  • боковинка пригвинчується.
 
Оскільки чіп не блокує роботу лазерного принтера, то мікросхема не замінюється. Все ж таки при кожному включенні техніка виводитиме повідомлення про необхідність замінити картридж. Для перевірки правильності заряджання розхідника виконується пробний друк.