💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа HP Q7553X

Використовується для моделей принтерів

LaserJet - M2727 | P2014 | P2015 | P2010 серія

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково перед ті після заправки. При заправці, відновленні, ремонті чи профілактиці картриджа - процедура безкоштовна. Якщо необхідна лише діагностика - дізнавайтесь вартість у диспечера чи свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні чи ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхадна лише профілактика чи заправка та профілактика - можлива додаткова плата 50-100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
7000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
400
Колір заправки:
Чип:
можна не замінювати, картридж буде працювати
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 7000
Аналогічні моделі картриджів Canon 715H, Xerox 003R99763
Вага тонера, г 400
Чіп не блокує

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP Q7553X

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP Q7553X з повним розбиранням

Модель оснащена чіпом із криптозахистом від повторної зарядки розхідника. Все ж таки кожна наступна заправка картриджа HP Q7553X проводиться без його заміни, так як мікросхема не блокує роботу оргтехніки. Якщо користувачеві заважає постійно випливаюче повідомлення системи, то плата, звичайно, замінюється, адже коштує вона недорого.

 

Старт розбирання

Насамперед знімається захисна шторка фотоциліндра. З обох боків підчіплюються кріплення ручок. При знятті запам'ятовується розташування пружини, щоб потім її можна було правильно встановити.

Потім у корпусі на стороні чіпа просвердлюються невеликі отвори. Вони робляться в поглибленнях, схожих на клямки. Через отримані дірки вигнутим шилом виштовхуються металеві штифти, що з'єднують конструкцію.

Дотримуючись інструкцій із заправки картриджа HP Q7553X, пристрій акуратно поділяється на дві секції. Кожна з них розбирається та чиститься окремо.

 

Блок відсіку відпрацювання

Плоскою викруткою натискається штифт фоторецептора, щоб він трохи вийшов назовні. Потім стрижень витягується кусачками або залишається в гнізді, а світлочутливий барабан обережно витягується з розхідника. Слідом за ним знімається вал первинного заряду та відкручується лезо очищення. Бункер та корпус ретельно пилососяться.

ВАЖЛИВО! Перед тим, як заправити картридж HP 53X, всі модулі та вузли обов'язково очищаються. OPC-Drum витирається сухим ганчір'ям без ворсу, а коротрон і ракель обробляються ізопропіловим спиртом.

Контактні місця та витягнута вісь фотовалу очищаються від старого графітового мастила, а на його місце наноситься нове, але не у великій кількості. Зношені деталі замінюються на нові, виконується складання:

 • виставляється та прикручується двома гвинтами ракельне лезо;
 • встановлюється ролик заряду;
 • повертається на місце фотобарабан;
 • збоку циліндр закріплюється змазаним штифтом.
 

Інколи при першому після заправки картриджа запуску OPC-Drum заклинює. Щоб цього не сталося, його поверхня припудрюється тальком чи звичайним тонером. Старт-пудра, що розсипалася, видаляється сервісним пилососом. Завдяки такому присипку фоторецептор плавніше ковзає по кромці леза.

Тонерний блок

З боку чеки відкручуються 2 гвинти, кришка знімається. На шторці є контактна пластина, з якої забирається струмопровідне мастило і наноситься нове. З відсіку по черзі виймається:

 • вал перенесення зображення з бушингами;
 • шестерня приводу;
 • дозувальне лезо, що утримується гвинтами.

Doctor Blade дуже обережно виймається з посадкового місця, але в першу чергу з нього забираються пластикові підкладки. Сервісним пилососом видаляється тонер, що залишився в контейнері, щоб не було дефектів друку. За потреби знімається захисна чека, а замість неї ставиться нова. Її кінець виводиться назовні через бічний отвір.

ВАЖЛИВО! За наявності на кромці леза підбору пошкоджень, деталь замінюється. В іншому випадку з'явиться сторонній фон на відбитках та хаотичні вкраплення.

 

Заправка картриджа HP Q7553X та фінішне складання

У бункер через зазор засипається 400 г якісного та відносно сумісного тонера. Ставиться в корпус дозуючі лезо, пластина вирівнюється і потім фіксується двома гвинтами. На своє місце повертається шестерня приводу девелопер-ролера, а потім і сам проявний вал. При цьому його напівкругла вісь має потрапити у відповідний отвір. Після такого складання та заправки картриджа HP Q7553X залишається лише:

 • вдягнути та прикрутити бічну кришку (через боковинку витягується край стрічки);
 • з'єднати блоки;
 • вставити в боковинки штифти до самого упору;
 • вдягнути захисну шторку.

ВАЖЛИВО! Для нормального функціонування картриджа НР обов'язково перевіряється правильність розташування пружини.

 
По завершенні процедури замінюється чіп. Плата витягується з корпусу, нова вставляється. Друк тестової сторінки виконується. При виявленні дефектів тонер-картридж відправляється на діагностику до сервісного центру.