💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung ML-2010D3

Використовується для моделей принтерів

ML - 2010 | 2015 | 2020 | 2510 | 2570 | 2571

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
80-100
Колір заправки:
Чип:
запобіжник
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, аркушів А4 з 5% заповненням 3000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01159
Вага тонера, г 90-100
Чіп не блокує, але виводить попередження

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-2010D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-2010D3 за інструкцією

Конструктивні особливості моделі дозволяють неодноразово розбирати і заряджати розхідник. В першу чергу заправка картриджа Samsung ML-2010D3 починається зі зняття бункера відпрацювання. Тому як з фронтальної сторони пристрою, так і на боковинах відкручуються всі наявні гвинти (6 шт.). При цьому враховується, що торцеві панелі додатково утримуються засувками, які віджимаються перед зняттям. Тільки після цього з пазів драм-юніта витягуються зубчики, контейнер відходів тягнеться на себе і від'єднується від тонер-картриджа.
 

Всі особливості розбирання

Спочатку обережно відкручується лезо для чищення. Деталь акуратно протирається серветкою, змоченою спиртом. Відсік відпрацювання ретельно пилососиться сервісним пилососом. Очищений ракель встановлюється в початкове положення і кріпиться двома гвинтами. Друга частина тонерного картриджа розбирається в такій послідовності. Відщіпаються, а потім підчіплюються торцеві кришки і знімаються. Відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung ML-2010D3 в порядку черги витягується:
  1. Вал первинного заряду. Ролик зсувається вправо, підводиться і виймається з місця.
  2. Фоточутливий циліндр разом з шестернями. Поверхня модуля перевіряється на наявність пошкоджень. Після зняття, барабан накривається щільною тканиною від засвічування.
  3. Кріплення та вал перенесення зображення. Знімається пружина, але перед цим запам'ятовується її місце розташування. Видаляється щиток, який утримується засувкою. З протилежного боку тонер-картриджа видаляється шестерня девелопер-роллера, і модуль витягується.
  4. Лезо підбору. Пластина відгвинчується і протирається змоченою в розчині ізопропілового спирту серветкою. Береться до уваги те, що матеріал деталі дуже крихкий і може пошкодитися, в результаті якість друку зіпсується.
  5. Пробку тонерного бункера. Кришка сидить досить щільно, тому акуратно поддягається з усіх боків, але так, щоб пластик не пошкодився.
ВАЖЛИВО! На кінцях проявочного ролика знаходяться пластикові ущільнювачі у вигляді кіл. Ці деталі не можна втрачати, в іншому випадку тонер буде висипатися при друку.
Завдяки повному розбиранню пристрою відкривається доступ до бункера для тонера. Відсік ретельно очищається від старого порошку за допомогою спеціального пилососа для дрібнодисперсних частинок. Також сухою безворсовою тканиною протирається фотобарабан, а поверхня коротрона і девелопер-роллера обробляється спиртом.
 
 

Збірка і заправка картриджа Samsung ML-2010D3

Дозуюче лезо (після очищення) фіксується 2 гвинтами. Далі встановлюється ролик проявлення: першою в посадочне гніздо заходить подовжена вісь модуля. Разом з ним на своє місце:
  • ставиться щиток-фіксатор (до клацання);
  • надягається шестерня на вісь ролика;
  • заряджається пружина (її хвіст повинен стикатися з віссю вала).
ПОРАДА! Всі контактні місця роликів змащуються струмопровідною пастою. Старе мастило забирається, а нове наноситься, але тільки в помірній кількості.
 
Новий або очищений фоторецептор, а також проявочний вал закріплюються в вихідні позиції. Сторона з блоком шестерен закривається торцевою панеллю, кришка прикручується гвинтами. Поверхня фотобарабана припудрюється невеликою кількістю тальку, залишки прибираються. Це забезпечує більш плавне ковзання циліндра по кромці леза.
ВАЖЛИВО! При установці OPC-Drum його велика шестерня повинна контактувати з шестернею ролика роздачі.
 
При заправці картриджа Samsung ML-2010D3 обов'язково підбирається відносно сумісний тонер. В отвір тонерного бункера засипається порошок в дозуванні 90-100 г. Контейнер герметично закривається пробкою. З правої торцевої панелі витягується чіп і замінюється новим. Боковини прикріплюється до корпусу і дві частини розхідника з'єднуються. Тільки після цього вкручуються все 6 гвинтів: з торців і спереду. На завершення виконується друк тестової сторінки.