💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung ML-3560D6

Використовується для моделей принтерів

ML - 3560 | 3561

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
6000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
140
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 6000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01148
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 140

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-3560D6

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Трудомістка заправка картриджа Samsung ML-3560D6 в подробицях

Розхідник оснащений чіпом з потужною криптозащитою, тому кожна заправка картриджа Samsung ML-3560D6 виконується з заміною або прошивкою мікросхеми. Для розбирання пристрою з правого і лівого боку відщіпається кріплення і знімається шторка фоторецептора. На кожній боковині відкручується по 2 гвинти (крім центрального). Обов'язково знімається металева пластина, а за нею і шестерня. Ззаду тонерного відсіку підчіплюють за допомогою гачка і видаляються 2 бічні пружини. Ліва кришка повертається за годинниковою стрілкою і разом з нею знімається пружина і втулка чорного кольору. З центральної частини картриджа виймається металевий стрижень, після чого розхідник розділяється на дві половини. Додатково до цього на правій боковині відкручується гвинт і знімається нижня кришка.
 

Драм-юніт в розбиранні

Насамперед видаляється фотобарабан. З циліндра виймається металева вісь з боку меншої шестерні, а за нею і сама оболонка рецептора. На бічних пластинах білого кольору відкручуються гвинти. Далі з тонер-картриджа витягується 3 деталі:

 • вал первинного заряду;
 • очищуючий ролик;
 • лезо очищення.

Модулі пилососяться і протираються безворсовою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом. З бункера відпрацювання сервісним пилососом видаляються відходи. Згідно з інструкцією по заправці картриджа Samsung ML-3560D6, все очищені деталі встановлюються на свої місця. Як засіб для чищення - лезо, так і ролики прикручуються гвинтами. У вихідну позицію ставиться світлочутливий барабан і в нього вставляється стрижень, але тільки тепер з боку великої шестерні.

ПОРАДА! При установці фотоциліндра поверхню модуля притрушують тальком. Завдяки цьому в процесі друку він буде більш плавно ковзати по кромці леза.
 

Детальна заправка картриджа Samsung ML-3560D6

З одного боку розхідника виймається пробка тонерного бункера, з якого висипаються залишки старого порошку. Інша сторона звільняється від усіх шестерень. Проводиться ця дія за такою схемою:

 • спочатку прибираються 2 крайні шестерні: велика чорна і маленька біла;
 • після цього виймається пластиковий тримач, прикріплений гвинтом;
 • в кінці знімаються всі інші 5 шестерен.

Для зняття металевої пластини відщіпаються 3 фіксатора: центральний і бічні. Разом з пластиною від'єднується і торцеве праве кріплення проявочного вала. Зліва витягується пружина (запам'ятовується її розташування) і підшипник. На панелі відкручується гвинт, і вона відділяється від корпусу. Перед тим, як заправити картридж Samsung ML-3560D6, в порядку черги витягуються:

 • вал перенесення зображення;
 • лезо підбирання;
 • верхня частина тонерного відсіку.
ВАЖЛИВО! При розбиранні тонер-картриджа обов'язково враховується, що дозуюче лезо і каркас прикріплені гвинтами.
 

Контейнер очищається за допомогою пилососа для дрібнодисперсних частинок. Лезо проявлення ретельно протирається ULC-розчинником (можна спиртом). До того ж на отворі бункера фіксується стрічка, після чого встановлюється і загвинчується верхня частина розхідника. У вихідні позиції ставляться лезо підбору і девелопер-роллер, який теж витирається змоченою в розчиннику серветкою. Потім - перший етап збірки:

 • встановлюються бічні кріплення ролика проявлення;
 • на ліву пластину надягається підшипник і в правильному положенні фіксується пружина;
 • на праву сторону ставиться підшипник і 5 шестерень;
 • прикручується пластина;
 • надягають ще 2 шестерні;
 • прикріплюється нижня металева пластина.

Тільки тепер прийшов час для заправки картриджа Samsung ML-3560D6. У тонерних отвір засипається 165 г порошку, пробка щільно закривається. Далі до бункера відпрацювання приєднується нижня частина, прикручується гвинтом. Усередині кришки торця (праворуч) встановлюється чорна втулка і перша пружина. У гніздо опускається бункер з тонером, і натягується пружина.

 

Фінальні роботи

Між половинками вставляється металевий стрижень. Ліва частина розхідника закривається кришкою так, щоб можна було натягнути другу пружину. Потім панель повертається проти годинникової стрілки і надягається на тонерний картридж. З протилежного боку на своє місце повертається шестерня, на неї зверху встановлюється і прикручується пластина. Обидві боковини фіксуються гвинтами.
ВАЖЛИВО! Контактні місця змащуються струмопровідним мастилом.
В останню чергу надягається шторка фотовала, при цьому перевіряється правильність розташування пружини. Також замінюється чіп. Після установки картриджа Samsung ML-3560D6 в принтер, проводиться пробний друк.