💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-3560DB

Використовується для моделей принтерів

ML - 3560 | 3561

Заправка у майстерні ціна, від
689 грн
Заправка на виїзді ціна, від
739 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
12000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
280
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 12000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01149
Чіп заміна або прошивка
Вага тонеру, г 280

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-3560DB

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-3560DB - процес, що потребує особливої ​​точності

Витратник збільшеної ємності відрізняється унікальними конструктивними властивостями. У зв'язку із цим заправка картриджа Samsung ML-3560DB проводиться дуже уважно. Спочатку знімається шторка пристрою, що утримується на двох бічних кріпленнях. Ці дугоподібні фіксатори відштовхуються.

Перший етап розбирання

З обох боків відкручуються гвинти (по 2 шт.), проте середній поки що не забирається. Відгвинчується і знімається металева пластина, а разом із нею і шестірня. У задній частині тонерного бункера підчіплюються гачком та видаляються пружини. Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung ML-3560DB, ліва кришка провертається за годинниковою стрілкою і лише потім знімається пружина та втулка чорного кольору.

З центральної частини пристрою витягається металевий стрижень. Відсік для тонера акуратно відокремлюється. На правій боківці видаляється останній гвинт. Після цього драм-юніт від'єднується від нижньої кришки розхідника.

 

Відсік відпрацювання: розбирання та очищення

Насамперед витягується фотобарабан. З модуля витягується металевий штифт через бік із більшою шестернею, а потім виймається і сама оболонка фоторецептора. Відкручуються бічні фіксатори, що дозволяють зняти ролик первинного заряду та вал. Далі відгвинчується лезо, що чистить і виконується ретельне очищення:

  • пилососний контейнер для відпрацювання;
  • чистяться сухою ганчіркою обидва ролики та кріплення;
  • витирається ізопропіловим спиртом ракель.

Очищені деталі встановлюються на свої місця. Прикручується лезо очищення. У вихідне положення повертається поролоновий вал з коротроном, бічні тримачі фіксуються гвинтами. У посадкове гніздо ставиться оболонка OPC-Drum. Вісь модуля засовується з боку меншої шестерні, тому що в іншому випадку розташовані всередині циліндра струмопровідні контакти можуть пошкодитися.

ПОРАДА! Іноді при першому запуску картридж може заклинити. Тому світлочутливий барабан притрушується тальком. Подібна процедура також забезпечує плавне ковзання циліндра по кромці леза.

 

Всі тонкощі розбирання тонерного блоку

Спершу знімається велика чорна шестерня, а також крайня біла. Відкручується пластикове кріплення, а потім віддаляються всі інші шестерні. З протилежного боку виймається пробка, з контейнера висипається тонер, а також ємність пилососиться.

Витратник перевертається. На нижній пластині звільняються фіксатори (3 шт), металева панель від'єднується. Оскільки девелопер-ролер утримується бічними кріпленнями, то:

  • з правого боку забирається утримувач валу проявки;
  • зліва видаляється пружина та підшипник;
  • на лівій панелі відкручується гвинт;
  • пластина знімається.

Тільки після цього виймається ролик перенесення зображення. Модуль протирається сухою ганчіркою. Перед тим, як заправити картридж Samsung ML-3560DB, відгвинчується лезо дозування. Деталь очищається від нагару за допомогою розчинника ULC або ізопропілового спирту. Запечений тонер забирається звичайною сірником.

ПОРАДА! З бункера видаляється старий порошок спеціальним пилососом для дрібнодисперсних частинок, інакше при друку з'являться дефекти. Для доступу до контейнера забирається панель з фетровим ущільнювачем, прикріплена лише одним гвинтом.

 

Правильне складання та заправлення картриджа Samsung ML-3560DB

Отвір тонерного відсіку закривається спеціальною плівкою, один кінець якої простягається через відповідний отвір, а другий - фіксується у корпусі. Зверху на бункер надягається каркас і прикручується. Ставиться у вихідне положення лезо, що дозує, і загвинчується. Повертається до посадкового гнізда девелопер-ролер, а потім на свої місця встановлюються:

  • з обох боків кріплення проявного валу;
  • зліва підшипник та пружина;
  • праворуч 4 шестерні;
  • пластиковий тримач, що прикручується;
  • 2 останні шестірні (чорна та біла крайня);
  • металева панель у нижній частині.

Тільки тепер виконується заправка картриджа Samsung ML-3560DB. В отвір тонерного бункера засипається 280-350 г тонера відповідної марки. Кришка щільно закривається.

 

Прикінцевий етап

До відсіку відпрацювання приєднується нижня платформа розхідника та фіксується гвинтом. У правій частині встановлюється чорна втулка разом із пружиною. Тонерний бункер вставляється у корпус, після чого натягується пружина. Між двома частинами картриджа всовується металевий стрижень. Надягається ліва боковинка, пружина з'єднується з відсіком для тонера. Кришка прокручується проти годинникової стрілки та прикріплюється до картриджа. 

ПОРАДА! Обов'язково замінюється чіп, щоб пристрій не блокував роботу принтера. Зазвичай використовується модель мікросхеми 24С04.

Далі встановлюється шестірня. Зверху прикручується фіксуюча пластина та обидві торцеві панелі. Повертається на місце шторки, дуги якої тримаються на клямках. Перевіряється положення пружини в отворі. Виконується пробний друк.