💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-4500D3

Використовується для моделей принтерів

ML - 4500 | 4600

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
60
Колір заправки:
Чип:
відсутній
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2500
Схожі моделі картриджів Samsung ML-1210, Lexmark E-210
Чіп відсутній
Вага тонеру, г 60

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-4500D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-4500D3 з урахуванням усіх нюансів

Витратник відрізняється високою якістю виконання та точністю складання. Однак у випадку дефектів друку, що повторюються, заправка картриджа Samsung ML-4500D3 включає заміну основних модулів розхідника. По периметру пристрою відкручуються 4 гвинти. Останній п'ятий має капелюшок іншої форми, тому спочатку зрізається пластмасовий борт, а потім гвинт видаляється за допомогою гостроносих плоскогубців. Для зняття верхньої кришки шліцом викрутки відштовхуються 4 замки. З одного боку тонер-картриджа відкручується металева пластина, там же відкручуються 3 гвинти та знімається контактна панель. На протилежному боці теж видаляються три кріпильні елементи, шторка від'єднується.
 

Всі тонкощі розбирання пристрою

Шестерні знімаються і очищаються або заклеюються скотчем, щоб вони не загубилися. Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung ML-4500D3 піддягається викруткою ролик первинного заряду та виймається з посадкового гнізда. Відкручується щітка очищення, кромка та поролоновий ущільнювач якої протираються ізопропіловим спиртом. Виймається фотобарабан, після чого відсік тонер-картриджу ретельно очищується сервісним пилососом. Наступне розбирання проводиться в такій послідовності:
  • знімається контактна пружина (у разі її наявності);
  • вилучається бічний стабілізатор: виводиться із зачеплення нижня та верхня засувки;
  • з протилежного боку забирається шестерня;
  • витягується проявний вал.
ПОРАДА! Дозуюче лезо в цій моделі картриджа зазвичай не знімається, все ж таки панель ретельно очищається розчинником. Тонерні плями, що запеклися, знімаються дерев'яною паличкою. Усі дії проводяться акуратно, інакше пошкоджене лезо доведеться замінити.
Обов'язково перевіряється герметичність ущільнювача з фетру, що знаходиться на периметрі бункера. При виявленні недоліків матеріал приклеюється двостороннім скотчем чи герметиком. Перед тим як заправити картридж Samsung ML-4500D3, оглядається фетровий валик усередині відсіку, а також мішалка тонера. У разі поломки шнека або пошкодження, деталі замінюються. Події такого плану доручаються лише фахівцям, оскільки пов'язані з деякими складнощами будови конструкції.
 
 

Складання та заправка картриджа Samsung ML-4500D3

Насамперед встановлюється девелопер-ролер. Збоку модуль фіксується стабілізатором, у вихідне положення ставиться контактна пружина, а з протилежної сторони - шестерня. Прикручується ракельне лезо. Повертається на місце світлочутливий циліндр, що утримується за велику шестерню. Подальше складання виконуються за таким алгоритмом:
  • контакти та вісь OPC-Drum змащуються графітовою пастою;
  • вдягається та прикручується права боковинка;
  • встановлюється ролик PCR;
  • повертається на місце друга торцева шторка та фіксується гвинтами.
ПОРАДА! Перед установкою, всі деталі протираються м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом. Крім того, встановлений фоторецептор притрушується тальком для більш плавного ковзання по краю ракеля.
 
У процесі кріплення торцевих панелей завжди перевіряється правильність розташування осей роликів, кожна з яких повинна потрапити у відведений для неї паз. Скотч, що закриває шестерний блок, знімається. Шестерні очищаються, а їх посадкові місця теж змащуються струмопровідним мастилом. На цьому етапі зазор тонерного бункера засипається 65-70 г відповідного тонера. Після виконання заправки картриджа Samsung ML-4500D3, зверху на пристрій надягається та защіплюється кришка. Для фіксації вона прикручується 5 гвинтами. Наприкінці проводиться пробний друк.