💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D1043S

Використовується для моделей принтерів

ML - 1661 | 1666 | 1670 | 1671 | 1675 | 1676 | 1861 | 1866

Заправка у майстерні ціна, від
319 грн
Заправка на виїзді ціна, від
369 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
60-70
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1500
Аналог MLT-D104S
Чіп заміна чи прошивка
Вага тонеру, г 60-70

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-D1043S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D1043S з повним розбиранням

Корпус пристрою надійно спаяний, тому заправка картриджа Samsung MLT-D1043S починається з видалення пластикових шпильок. На торцевих кришках і на фронтальній частині розхідника гострим ножем / скальпелем зрізаються спайки. Кожна боковинка обережно від'єднується від корпусу шлицом плоскої викрутки. За таким же принципом картридж розділяється на дві частини, біля кожного зрізу акуратно підчіплюються опорні кріплення. При цьому замок (праворуч) обходиться стороною, оскільки може зламатися.
 

Розбирання відсіку для відпрацювання

Відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung MLT-D1043S спочатку витягується з посадкового гнізда вал первинного заряду. Потім відкручується лезо очищення, прикріплене 2 гвинтами. З бункера висипається відпрацьований тонер і додатково пилососиться. Поверхня ракеля і коротрона протирається серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом. В кінці проводиться збірка блоку в зворотній послідовності:

  • прикручується лезо для чищення;
  • встановлюється ролик PRC;
  • контактна вісь змащується струмопровідним мастилом.

У той же час бічні кріплення вала переносу заряду також очищаються від забруднень. На цьому роботи з відсіком відпрацьованого тонера закінчені.

 

Покрокова заправка картриджа Samsung MLT-D1043S

У тонерному блоці розхідника витягується світлочутливий барабан. Спочатку через праву сторону виймається металева вісь, а потім і оболонка. Поверхня модуля гарненько протирається сухою серветкою. Обережно видаляється проявочний вал і відкручується дозуюче лезо. Девелопер-роллер і його шестерня, а також кромка модуля дозування також протираються спиртом.
ВАЖЛИВО! Завдяки очищенню леза підбору тонер буде рівномірно розподілятися на поверхні ролика, що забезпечить високу якість друку.
 

Перед тим, як заправити картридж, очищується контейнер з тонером, оскільки не можна змішувати старий і новий порошок. Відкорковується пробка, що знаходиться на боковині, і відсік ретельно пилососиться. До того ж обробляється ніша під роликом перенесення зображення. У зворотному порядку встановлюються дозуюче лезо і проявочний вал. Після цього проводиться заправка картриджа Samsung MLT-D1043S:

  • тимчасово надягається права боковинка для захисту шестеренчатого блоку;
  • в отвір засипається 60 г тонера;
  • пробка закупорюється;
  • валик прокручується для перевірки рівномірного розподілу порошку.
 
Тимчасово надягнута бічна кришка видаляється, виконується подальший збір блоку. У вихідне положення ставиться оболонка фотобарабана, а після неї і сама вісь фоторецептора, яка засовується всередину з лівого боку тонер-картриджа. Деталь припудрюється тальком для забезпечення їй більш плавного ковзання по кромці. Два блоки з'єднуються, праворуч надягається захисна кришка. В процесі перевіряється, чи потрапила вісь фотовала в відповідний паз.
ПОРАДА! На все зрізані кріплення обов'язково наноситься гарячий клей, після чого кришки щільно притискаються і утримуються до охолодження. Якщо цього не зробити, то недостатнє зміцнення розхідника негативно позначиться на якості друку.
З протилежного боку пристрою знаходиться чіп, який замінюється на новий. Контактні ділянки на панелі змащуються струмопровідним мастилом, але не у великій кількості. Боковушки фіксується гарячим пластиком. Після закінчення роздруковується пробна сторінка.