💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung ML-D1630A

Використовується для моделей принтерів

ML - 1630 | 1631
SCX - 4500 | 4501

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
80
Колір заправки:
Чип:
можно не замінювати, картридж буде працювати.
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2000
Чіп заміна чи прошивка
Вага тонеру, г 80

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-D1630A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-D1630A як у майстерні

Успішність цього процесу залежить від вправності та професіоналізму майстра. Все ж таки заправка картриджа Samsung ML-D1630A під силу і звичайним користувачам. Але для цього їм потрібно розібратися в конструктивних особливостях моделі та дізнатися про деякі нюанси складання.

 

Стартові роботи

З лівого та правого боку корпусу відкручується по 3 гвинти. У нижній і верхній частинах розхідника затискаються у заглибленнях засувки, панелі піддягаються та знімаються. Пристрій легким рухом руки розводиться в різні боки і обережно знімається верхня захисна кришка разом з PCR роликом. Потім обидві осі фоторецептора звільняються з пазів тонерного відсіку, розхідник поділяється на дві половинки.

ВАЖЛИВО! Вал первинного заряду акуратно знімається з верхньої кришки-протектора та протирається ізопропіловим спиртом. Однак ролик не завжди від'єднується, а іноді просто прокручується.

 

Розбирання та очищення блоку з відпрацюванням

Згідно з інструкцією із заправки картриджа Samsung ML-D1630A, з обох боків фотобарабану забираються фіксатори металевої осі модуля. Циліндр витягується, але перед цим трохи висовується його стрижень із боку великої шестерні. На лезі, що чистить, відкручуються гвинти, ракель знімається. Відсік ретельно пилососиться і проводиться складання тонер-картриджа:

 • прикручується лезо для чищення;
 • змащується графітовим мастилом витягнута вісь OPC-Drum;
 • встановлюється фотоциліндр;
 • повертається на місце коротрон.

ПОРАДА! Світлочутливий барабан протирається сухою м'якою серветкою, а ущільнювачі та лезо очищення — ізопропіловим спиртом.

Перед тим як заправити картридж Samsung ML-1630, фоторецептор припудрюється невеликою кількістю тальку. В результаті модуль плавніше ковзає по кромці леза, завдяки чому при першому запуску розхідник не заклинює.

 

Тонерний бункер: розбирання, очищення та складання

Насамперед із контейнера виймається щільно посаджена пробка. Процедура виконується дуже акуратно, щоб кришка не тріснула. Біля пробки знаходиться подвійна пластикова втулка, яка також знімається. Для початку зводиться контактна пружина трохи вище за кріплення. Пластина від'єднується, а пружина притримується та опускається на вісь. Після цього розбирається тонерний картридж:

 • з девелопер-ролера забирається бічна шестерня;
 • витягується вал перенесення;
 • відкручується лезо дозування;
 • очищується сервісним пилососом контейнер.

ВАЖЛИВО! Очищення тонерного відсіку є обов'язковою умовою заправлення картриджа Samsung ML-D1630A. Змішування старого та нового тонера призводить до появи на відбитках дефектів.

Ущільнювачі та валик протираються сухою тканиною без ворсу. Однак дозувальне лезо очищається спеціальним розчинником для електромеханічних виробів. Нагар із пластини забирається за допомогою дерев'яної палички. Тільки після такого очищення розхідник друкуватиме ідеально.

 

Надточне заправлення картриджа Samsung ML-D1630A

Заряджання розхідника виконується лише у зібраному стані. З цієї причини всі модулі та кріплення повертаються на свої місця правильно:

 • прикручується двома гвинтами лезо підбирання;
 • повертається в посадкове гніздо проявний вал;
 • встановлюється бічне кріплення;
 • фіксується у вихідній позиції контактна пружина.

В отвір бункера засипається тонер у кількості 80 г. Контейнер з'єднується, паралельно перевіряється сходження пазів. Кришка з коротроном також прикріплюється до пристрою до появи характерного клацання. При заправці картриджа Samsung ML-D1630A та його складання вирівнюється вісь фотобарабану, щоб вона могла правильно стати в паз кришки.

ПОРАДА! Контакти на одній з боків очищаються і змащуються струмопровідною пастою.

Панелі прикріплюються до торців і замикаються, а потім фіксуються гвинтами. Наприкінці замінюється мікросхема. На кришці кріплення чіпа зрізаються пластмасові заклепки. Після заміни плати панель насаджується на кілька крапель гарячого пластику. Обов'язково друкується пробна сторінка.