💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-D2850A

Використовується для моделей принтерів

ML - 2850 | 2851

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
80-160
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01373
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 80-160

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-D2850A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-D2850A з детальним описом усіх дій

За традицією, заправка картриджа Samsung ML-D2850A починається зі зняття бічних кришок. На кожній панелі відкручується по 3 гвинти. Боковинки кріпляться засувками, тому замки віджимаються і шторки від'єднуються від корпусу. Також видаляється верхня кришка-протектор. Витратник поділяється на дві частини: розсуваються бічні фіксатори, пристрій роз'єднується на 2 половинки.
 

Розбирання та очищення відсіку відпрацювання

У цьому блоці необхідно очистити бункер для відпрацьованого порошку. Щоб дістатися до нього, тонер-картридж повністю розбирається. Спочатку по черзі витягуються такі деталі:
  • фотоциліндр;
  • вал первинного заряду;
  • утримувачі коротрона з пружинами;
  • ракель (фіксується гвинтами).
ВАЖЛИВО! Інструкція із заправки картриджа Samsung ML-D2850A також включає повне очищення всіх валиків. Поверхні модулів та пластин протираються або спеціальним розчинником, або ізопропіловим спиртом.
Бункер відпрацювання ретельно очищується сервісним пилососом. Лише після цього блок збирається. Прикручується лезо, що чистить. По обидва боки встановлюються кріплення валу PCR (до характерного клацання), а потім і сам коротрон. Одна і друга вісь модуля змащується графітовим мастилом. На місце повертається світлочутливий барабан.
ПОРАДА! OPC-Drum обов'язково притрушується тальком. Таке покриття дозволяє циліндру вільно ковзати по кромці леза і не заклинювати при запуску.
 

Тонерний відсік у деталях

Насамперед вилучається девелопер-ролер разом із його шестернею. Потім відкручуються шурупи на лезі підбирання, пластина виймається з корпусу. Перед тим, як заправити картридж Samsung ML-D2850A, очищається ніша тонерного відділення пилососом для дрібнодисперсних частинок.
ВАЖЛИВО! Оскільки в процесі роботи розхідника бічні фетрові ущільнювачі «сідають», для кращої герметичності пристрою вони спушуються шліцом викрутки.
Далі розчинником для електромеханічних виробів протирається від нагару лезо, що дозує. Запечений тонер забирається з кромки звичайним сірником. Пластина досить тендітна, тому при сильному тиску може деформуватися. Ізопропіловим спиртом також очищається і проявний ролик.
 
 

Фінальне складання та заправка картриджа Samsung ML-D2850A

Насамперед прикручується лезо дозування. Потім вставляється вал перенесення зображення та його шестерня. На цьому етапі сторона з шестернями закривається боковиною і панель фіксується гвинтами. Процес заправки здійснюється за таким алгоритмом:
  • з торця виймається пробка, але дуже акуратно;
  • в отвір засипається до 80 г відповідного тонера;
  • кришка щільно закупорюється;
  • на місце повертається верхня панель-протектор.
ПОРАДА! При надяганні торцевої кришки зрізаний кінець осі фоторецептора повинен стати в паз, відведений для нього в кришці. Інакше панель не закриється.
 
Після виконання заправки картриджа Samsung ML-D2850A, на очищені контактні місця другої боківки наноситься струмопровідна паста. Кришка замикається і прикручується. Останньою дією цього складного процесу є заміна чіпа. Мікросхема замінюється на модель з маркуванням AT88SC204C або прошивається. На кришці утримувача зрізаються пластикові заклепки, плата виймається, а нова - вставляється. Гратчасте кріплення насаджується на гарячий клей і утримується до застигання. Наприкінці друкується пробна сторінка.