💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-D2850B

Використовується для моделей принтерів

ML - 2850 | 2851

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
5000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
160
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 5000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01374
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 160

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-D2850B

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-D2850B з детальним описом розбирання пристрою

Нерідко на відбитках з'являються дефекти, що повторюються, які свідчать про знос основних вузлів або деталей. Тому заправка картриджа Samsung ML-D2850B також включає заміну комплектуючих, що прийшли в непридатність. З правого та лівого боку відкручуються гвинти (по 3 шт. на кожному). Для зняття боковинок спочатку відштовхуються замки, що знаходяться в спеціальних жолобках, а потім панелі піддягаються шліцем викрутки та від'єднуються від корпусу. Далі видаляється верхня кришка-протектор. З обох боків розхідника звільняються кріплення, картридж поділяється на дві половинки.
 

Відсік із фотобарабаном

Насамперед із світлочутливого рецептора виймається металевий стрижень, робиться це через бік з більшою шестернею. Потім дістається і сам циліндр. Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung ML-D2850B далі витягується:
  • вал первинного заряду;
  • поролоновий валик;
  • посадкові місця.
Так звільняється доступ до очищувача. Ракель акуратно відкручується. Контейнер відпрацювання ретельно пилососиться. Якщо ущільнювачі забруднилися, вони також очищаються. Обов'язково протираються м'якою серветкою усі зняті деталі. Для сильно забруднених модулів застосовується ізопропіловий спирт. Після проведення очищення всі комплектуючі повертаються на свої місця:
  • прикручується 2-ма гвинтами ракельне лезо;
  • встановлюються на торці посадкові гнізда;
  • ставиться поролоновий вал очищення;
  • повертається у вихідне положення ролик PCR.
ВАЖЛИВО! Металева вісь OPC-Drum перед установкою змащується струмопровідною пастою, проте не у великій кількості.
Оболонка фоторецептора вставляється у корпус. Штифт засовується через сторону з меншою шестернею, інакше внутрішні контакти можуть пошкодитися. Занадто зношений або пошкоджений барабан замінюється. Поверхня модуля притрушується тальком, що забезпечує йому плавніше ковзання по кромці.
 
 

Як проводиться заправка картриджа Samsung ML-D2850B?

Збоку дуже обережно видаляється корок тонерного відсіку. Знімається вал перенесення зображення разом із шестернею. На лезі підбирання відкручується два гвинти, пластина акуратно знімається. За допомогою спеціального пилососа для дрібнодисперсних частинок очищається бункер від старого порошку, при цьому ущільнювачі зберігаються в чистоті. Також протирається сухою серветкою без ворсу проявний ролик.
ПОРАДА! Перед тим, як заправити картридж Samsung ML-D2850B, кромка леза, що дозує, очищається від нагару і запеклого тонера. Це робиться для того, щоб порошок рівномірно розподілявся на носії. Тоді під час друку не буде дефектів.
 
Очищене дозуюче лезо прикручується гвинтами. Девелопер-роллер ставиться у вихідну позицію. У бункерний отвір засипається 160 г тонера, який повністю сумісний з моделлю принтера. Картридж збирається:
  • дві частини з'єднуються;
  • збоку пристрій фіксується замками;
  • зверху надягається кришка-протектор;
 
Вісь фотоциліндра виставляється у правильному положенні та змащується графітовим складом. Потім надягається і замикається права боковинка. Обов'язково перевіряється, чи правильно став зрізаний край стрижня світлочутливого барабана у відведений для нього паз. На другій торцевій кришці змащуються всі контактні місця невеликою кількістю струмопровідної пасти. Потім панель надягається, при цьому має прозвучати характерне клацання, і обидві кришки прикручуються гвинтами. Після кожного заправлення картриджа Samsung ML-D2850B замінюється або прошивається чіп. Доступ до нього закритий спеціальною платформою, що утримується пластиковими заклепками. Ці кріплення зрізаються і мікросхема замінюється. Кришка фіксується двома краплями гарячого пластику. Наприкінці проводиться друк пробної сторінки. При виявленні серйозних дефектів розхідник належить принести до майстерні.