💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-D3050B

Використовується для моделей принтерів

ML - 3050 | 3051

Заправка у майстерні ціна, від
639 грн
Заправка на виїзді ціна, від
689 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
8000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
240
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 8000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01246
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 240

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-D3050B

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-D3050B крок за кроком

Для виконання заряджання розхідника використовується висококласний тонер, який не є магнітним, але при цьому заряджається негативно. Також заправка картриджа Samsung ML-D3050B включає заміну або прошивку чіпа. Зазвичай застосовується модель мікросхеми AT88SC0204C.

Розбірка починається зі зняття бічних панелей. На кришках відкручуються всі гвинти (3 шт. на кожній). Паралельно з цим видаляються обидві втулки фотоциліндра. Потім клацають затискачі, що знаходяться на боковинках, і шторки знімаються. Також забирається верхня захисна кришка пристрою. З пазів звільняються замки на кожному торцевому боці. Витратник поділяється на дві секції.

 

Надточне заправлення картриджа Samsung ML-D3050B

Спершу виймається пробка з тонерного бункера. З ємності висипаються рештки порошку. З протилежного боку видаляється шестерня девелопер-ролера. Всі інші шестерні заклеюються клейкою стрічкою. Відштовхується кріплення валу перенесення, його фіксатор знаходиться у нижній частині розхідника. Тримач забирається разом із пружиною. Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung ML-D3050B, далі:

  • виймається ролик перенесення зображення;
  • викручуються гвинти на лезі підбирання;
  • пластина знімається;
  • вал, лезо, а також поролоновий ущільнювач на ньому протираються м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом.

ВАЖЛИВО! Після зняття основних модулів відкривається доступ до відсіку для тонера. Тому контейнер додатково пилососиться.

Очищені деталі повертаються на свої місця. Вставляється і прикручується лезо, що дозує. Встановлюється проявний вал, але правильною стороною. Збоку деталь фіксується пластиною-кріпленням, при надяганні якої має прозвучати клацання. Ставиться у вихідну позицію пружина. Один її кінець розміщується на осі ролика, а другий просочується через корпус і заводиться в контакт із лезом підбору. Перед тим як заправити картридж Samsung ML-D3050B, відклеюється стрічка з шестерного блоку і надягається шестерня девелопер-ролера.

ВАЖЛИВО! У бункер засипається оригінальний або сумісний тонер у кількості 240 г. Пробка щільно закривається, перевіряється її герметичність.

 

Особливості розбирання драм-юніту

З штифта OPC-Drum знімається кільце (Е-подібне). Металева вісь фоторецептора виймається у бік більшої шестерні, після чого витягується і сама оболонка модуля. Потім вправо зсувається вал первинного заряду та видаляється з корпусу. Відгвинчується лезо, що чистить, і протирається ізопропіловим спиртом. Відсік відпрацювання ретельно пилососиться від тонерних відходів. Після очищення фотобарабана і коротрона м'якою сухою ганчіркою, всі деталі встановлюються на свої місця:

  • пригвинчується ракель;
  • вставляється в гніздо вал PCR;
  • повертається оболонка фоторецепторного циліндра;
  • засувається вісь OPC-Drum через сторону з меншою шестернею, але не до кінця, щоб канавка під скобу була вільною.

ВАЖЛИВО! Перед встановленням ролика перенесення заряду обов'язково змащуються графітовою пастою контактні втулки модуля. Крім цього, поверхня світлочутливого барабана притрушується тальком для плавного ковзання по краю.

 

Вдягається стопорне кільце на висунутий штифт фотоциліндра. Дві половинки пристрою з'єднуються та з боків фіксуються тримачами. Зверху кріпиться кришка-протектор. На контактні місця боків наноситься невелика кількість струмопровідного мастила. Торцеві кришки надягаються, замикаються і прикручуються гвинтами. У вихідні позиції ставляться втулки OPC-Drum.

На завершення заправки картриджа Samsung ML-D3050B замінюється чип. Для цього на захисній панелі зрізаються пластмасові заклепки. Виймається стара мікросхема, вставляється нова. На опорні крапки наноситься кілька крапель гарячого пластику. Кришка утримується до застигання клею. Після встановлення тонер-картриджа в принтер, друкується пробна сторінка.