💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D101S

Використовується для моделей принтерів

ML - 2160 | 2162 | 2165 | 2167 | 2168

SCX  - 3400 | 3405 | 3407

SF - 760

Заправка у майстерні ціна, від
319 грн
Заправка на виїзді ціна, від
369 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
1500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
50-80
Колір заправки:
Чип:
треба міняти, картридж не буде працювати.
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 1500
Схожі моделі картриджів Xerox 106R02773
Вага тонера, г 50-80
Чіп заміна або прошивка

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа MLT-D101S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D101S: всі нюанси збирання та розбирання моделі

Заправка картриджа Samsung MLT-D101S починається зі зняття бічних панелей. Зрізаються пластикові заглушки: 4 штуки з кожного боку. Плоскою викруткою стискаються кріплення і обережно від'єднуються торцеві кришки. Це робиться досить плавно, щоб на шторці з чіпом не зламався центральний стрижень. Після цього розхідник розділяється на дві частини.
ПОРАДА! До розбирання пристрою на місці зрізаних заглушок формуються отвори. Спочатку акуратно просвердлюють кожне з них, а потім до упору повільно вкручуються шурупи. Саме таким способом нарізається правильне різьблення.
 

Частина з бункером для відпрацювання

Головне завдання оператора - очистити всі деталі драм-юніта. Тому спочатку витягується фотобарабан: зсувається вісь ОРС, після чого з посадкового місця звільняється сторона шестерні. Далі знімається ролик первинного заряду разом з пластиковими тримачами. Відкручується лезо для чищення, пластина злегка піддягається знизу і відділяється. З ніші, що відкрилася,  висипається відпрацьований тонер, а також водночас очищається:
  • коротрон;
  • ракель;
  • фотоциліндр.
ВАЖЛИВО! Один з тримачів вала заряду зелений, а інший - білий. Таке маркування дозволяє правильно встановити ролик перенесення при складанні.
 
Поверхня валу PRC обробляється ізопропіловим спиртом. Всі інші деталі протираються сухою безворсовой серветкою. Потім на свої місця ставиться: лезо для чищення, ролик первинного заряду з втулками (зелена - справа, біла - зліва) і світлочутливий барабан. При цьому вісь ОРС встановлюється в початкове положення. В процесі заправки картриджа Samsung MLT-D101S на контакти тримачів вала і циліндра наноситься невелика кількість струмопровідного мастила. До того ж світлочутливе покриття фоторецпетора притрушують тальком для більш плавного ковзання по кромці. Після цього барабан прокручується. У разі потрапляння на коротрон порошку, надлишки забираються.
ВАЖЛИВО! Після закінчення збірки драм-юніта фоточутливий циліндр обов'язково накривається. Це дозволяє вберегти модуль від засвічування.
 

Частина з тонерним відсіком

В першу чергу витягується магнітний вал. З правого боку знімається чорна шестерня, а з лівого - кріплення ролика проявлення. Для цього відкручується гвинт, відсувається замок-фіксатор і обережно від'єднується панель. Тільки потім забирається вал перенесення зображення і відкручується дозуюче лезо. Крім цього, в обов'язковому порядку:
  • протирається (або пилососиться) проявочний ролик;
  • очищається від залишків тонера кромка дозуючого леза;
  • вспушіваются фетрові ущільнювачі.
ВАЖЛИВО! Лезо дозування вимагає дуже делікатного поводження. Будь-яка деформація поверхні пластини призведе до порушення нормальної роботи на відбитках.
 
Тонерний відсік пилососиться, тому що при змішуванні старого і нового тонера різко погіршується якість друку. Далі очищене дозуюче лезо прикручується до корпусу. Встановлюється магнітний вал на своє посадочне місце в картриджі. Порожнина ролика змащується невеликою кількістю графітового мастила. Надягається червона втулка і кріплення контактної групи, яке фіксується шурупом.
 

Останні штрихи

Для заправки картриджа Samsung MLT-D101S відкривається пробка відсіку. В отвір засипається 50-80 г нового тонера. Ковпачок щільно закривається і тільки після цього на вісь вала переносу встановлюється чорна шестерня. На шестерний блок надягається торцева панель. При цьому перевіряється, чи потрапила вісь фоторецептора в відведений для неї паз на кришці. Дві частини розхідника з'єднуються і з обох сторін вирівнюються пружини. До того ж додатково замінюється чіп. Бічні частини тонерного картриджа закриваються шторками і прикручуються гвинтами. Якщо в точках кріплення були зроблені отвори для шурупів, то захисні кришки насаджуються на гарячий клейовий пластик. На завершення проводиться пробний друк.