💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D103L

Використовується для моделей принтерів

ML - 2950 | 2955

SCX - 4727 | 4728 | 4729

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
90-100
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2500
Вага тонера, г 90-100
Чіп прошивка або заміна

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D103L

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D103L — програма «все включено»

Кожна заправка картриджа Samsung MLT-D103L включає в себе діагностику та огляд основних вузлів і деталей розхідника. Зношені або пошкоджені комплектуючі завжди замінюються на нові, інакше при друку з'являться дефекти. Для початку на кожній боківці гострим ножем зрізаються пластикові шпильки (по 3 шт. на стороні). Оскільки панелі також утримуються додатковими замками, ці засувки затискаються в невеликих жолобках. Кришки піддягаються шліцом викрутки та знімаються. Перед розбиранням пристрою шестірня OPC-Drum обов'язково видаляється з приводу. До того ж забирається і верхня панель-протектор. Тепер розхідник, згідно з інструкцією із заправки картриджа Samsung MLT-D103L, поділяється на дві частини. Збоку звільняються вигнуті затискачі, а на краях фотобарабана — замки.
 

Особливості розбирання та очищення відсіку відпрацювання

Акуратно підсівається світлочутливий циліндр і виймається з корпусу. Так само витягується і вал первинного заряду. Лезо очищення відкручується, обов'язково враховується те, що пластина прикріплена 3 гвинтами. За допомогою спеціального пилососа для дрібнодисперсних частинок очищується ніша відпрацьованого бункера.
ПОРАДА! Додатково протираються безворсовою серветкою усі валики, ракель та ущільнювальний герметик. Сильно забруднені деталі очищаються розчинником ULC або ізопропіловим спиртом.
Перед тим як заправити картридж Samsung MLT-D103L, виконується заміна чіпа. Усередині відсіку відпрацювання знаходиться ніша з мікросхемою, що відкривається біля пластмасової втулки. Для цього відклеюється ущільнювач (5-7 см), кришка підтягується та виймається. У гніздо вставляється планка з новим чіпом і щільно притискається герметиком. На цьому етапі проводиться складання тонер-картриджу:
  • прикручується лезо, що чистить;
  • повертається на місце коротрон;
  • встановлюється фоторецептор.
Враховується правильність встановлення кожного модуля. Велика шестерня фоточутливого барабана повинна увійти в зачеплення із шестерним блоком. Осі валу PCR повинні стати у відведені для них бічні втулки. Для успішного старту та плавного ковзання фотоциліндра по кромці леза деталь притрушується невеликою кількістю тальку.
 
 

Заправка картриджа Samsung MLT-D103L та робота з тонерним відсіком

Спочатку акуратно виймається пробка бункера. Ця кришка посаджена досить щільно і глибоко, тому найменший тиск може призвести до пошкодження. Якщо вийде її, з контейнера висипається старий тонер. Подальше розбирання блоку здійснюється за таким алгоритмом:
  • виймається вал перенесення зображення разом із шестернею;
  • відкручується та дістається лезо дозування;
  • поролоновий ролик подачі залишається на місці;
  • ретельно пилососиться відсік.
ВАЖЛИВО! Залишки старого порошку обов'язково видаляються, інакше при друку почнуть з'являтися різні дефекти.
 
У бункер або через отвір, або через зазор засипається тонерний порошок обсягом 90 г. Підбирається відносно сумісна з моделлю розхідника марка тонера. Девелопер-роллер та лезо підбору протираються серветкою без ворсу, змоченою розчинником для електромеханічних виробів. Залишки запеклого тонера знімаються дерев'яною паличкою, щоб розподіл порошку був рівномірним.
 
 

Фінальне складання

Після такої заправки картриджа Samsung MLT-D103L пристрій збирається. Прикручується дозувальне лезо. Повертається в посадкове гніздо проявний ролик. Обидві половинки розхідника з'єднуються та фіксуються бічними замками. Перед встановленням торцевих кришок:
  • змащуються всі контактні осі обертових валів;
  • у правильне положення виставляється стрижень OPC-Drum, щоб він потрапив у паз;
  • на зрізані опорні точки панелей наноситься невелика кількість гарячого клею.
Потім на розхідник надягають боковушки, при цьому має прозвучати характерне клацання. Кришки утримуються до повного застигання пластику. На завершення повертається на місце шестірня фотобарабану. Обов'язково проводиться друк пробної сторінки.